شهرداری اردبیل گفت: به دنبال پیگیری‌های رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با هدف حمایت از رانندگان تاکسی و حفظ کرامت آنها کارت معیشتی به این قشر صادر می‌شود.

شهردار اردبیل از صدور کارت معیشتی به رانندگان تاکسی خبر داد و گفت: به دنبال پیگیری‌های رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با هدف حمایت از رانندگان تاکسی و حفظ کرامت آنها کارت معیشتی به این قشر صادر می‌شود.

حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: به دنبال پیگیری‌های رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با هدف حمایت از رانندگان تاکسی و حفظ کرامت آنها کارت معیشتی به این قشر صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه با هماهنگی اتحادیه تاکسیرانی بعد از ۲۲ بهمن‌ماه کارت اعتباری برای حمایت از رانندگان تاکسی صادر می‌شود، گفت: هدف از صدور کارت‌های معیشتی بعد از توزیع لاستیک رایگان حمایت از رانندگان تاکسی و  مساعدت در تامین هزینه بیمه رانندگان تاکسی است.

شهردار اردبیل با اشاره به ارایه لایحه افزایش نرخ تاکسی‌ها به شورای شهر بیان کرد: درخواست افزایش نرخ به شورا ارایه شده و از ابتدای سال ۹۸ اعمال می‌شود.

تاکسی

لطف‌اللهیان از نوسازی ۶۷۴ دستگاه خودرو فرسود در سال ۹۷ خبر داد و افزود: در زمینه توزیع لاستیک رایگان نیز تاکنون بیش از سه هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان تاکسی، ۵۰۰ حلقه لاستیک اتوبوس و ۷۵۰ حلقه برای خودروهای باری توزیع شده است.

شهردار اردبیل حمایت از رانندگان تاکسی در شهر اردبیل را مهم دانست و تصریح کرد: این حمایت‌ها همچنان تداوم خواهد داشت و تلاش و جدیت بر این است تا با این حمایت‌ها زمینه‌ساز ارائه خدمات مناسب این قشر به شهروندان باشیم.