مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۱۵۰۰ بسته غذایی ۷۲ساعته در در دو روز اخیر در جهت پشتیبانی از سیل‌زدگان استان گلستان به این استان ارسال شد.

به گزارش از شهرخوان، رامین معبودی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگارن اظهار کرد: ۷۰۰ بسته در دومین روز فروردین و ۸۰۰ بسته در سومین روز فروردین به این مناطق اعزام شد تا اقلام غذایی بخشی از هموطنان سیل زده از این طریق تامین شود.

وی افزود: بنا به درخواست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور برای پشتیبانی از سیل‌زدگان استان گلستان، جمعیت هلال احمر استان اردبیل این بسته‌ها را به مناطق حادثه‌دیده ارسال کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه سیل در استان گلستان رخ داده و چندین شهر این استان گرفتار این حادثه هستند، بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای خدمت‌رسانی به هموطنان حادثه‌دیده استان گلستان در آمادگی کامل به‌سر می‌برد.

معبودی اظهار کرد: علاوه بر اقلام ارسالی جمعیت هلال احمر استان اردبیل ۴ نفر نیروی عملیاتی نیز به استان گلستان اعزام شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه جمعیت هلال احمر کشور برای کمک به مردم سیل‌زده شمال استان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی می‌کند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دنبال درخواست‌های متعدد مردمی و همچنین ساماندهی و تمرکز دریافت کمک‌های نقدی و جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی از احساسات عمومی، فراخوان جدید جلب مشارکت‌های مردمی خود را پس از زلزله کرمانشاه به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص داده است.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/4556