مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل:
تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
شناسه خبر: 465

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل از ایجاد تسریع در عملیات عمرانی ورودی شورابیل از سمت شهرک نادری خبر داد و گفت: شورابیل در مسیر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه و پایدار خود به سرعت به پیش می‌رود.

تسریع در عملیات عمرانی ورودی شورابیل از سمت شهرک نادری/ شورابیل در مسیر توسعه به سرعت پیش می‌رود

مجتبی لاله در گفتگو با شهرخوان، اظهار کرد:  مدیریت منطقه نمونه گردشگری شورابیل طبق تاکیدات شهردار محترم اردبیل مبنی بر اهمیت توسعه هدفمند این منطقه، از ابتدای امسال و در یک برنامه‌ریزی و هدفگذاری تلاش کرده است تا عمران و آبادانی در شورابیل به شکل چشمگیر اتفاق افتاده و مردم تحولات را به خوبی لمس کنند.
وی به ضرورت تکمیل ورودی‌های شورابیل اشاره کرد و افزود: عملیات عمرانی در ورودی جدید شورابیل از سمت شهرک نادری با هدف توسعه این منطقه نمونه گردشگری در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل خاطرنشان کرد: بازگشایی این ورودی‌های جدید زمینه خوبی را برای ورود گردشگران، مسافران و اهالی فراهم می‌آورد تا در پارکینگ‌ها با پارک خودروی خود بتوانند از زیبائی‌های شورابیل استفاده کنند.

لاله با بیان اینکه شورابیل در مسیر توسعه پایدار و همه‌جانبه قرار گرفته است، تصریح کرد: ساحل‌سازی و اجرای طرح‌های توسعه‌ای گردشگری در شورابیل اجرایی می‌شود.

وی به کاشت بیش از ۴ هزار اصله درخت متناسب با اقلیم اردبیل و ۳۵ هزار بوته تراون به طول دو کیلومتر اطراف دریاچه شورابیل اشاره کرد و بیان داشت: لکه‌گیری، ترمیم و کاشت در فضای سبز و پارک‌های احداث شده مورد توجه مدیریت شورابیل بوده است.

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل اضافه کرد: ما امسال موفق به تکمیل رینگ سبز شورابیل، پارک صخره‌ای و همچنین راه‌اندازی ایستگاه‌های تندرستی در این منطقه نمونه گردشگری با هدف استقبال سبز از گردشگران ورودی به شهر اردبیل شدیم.

لاله گفت: برای سال آینده ما تکمیل تعداد زیادی از پروژه‌های زیربنایی را مدنظر داریم تا گردشگران و اهالی استان اردبیل بتوانند از این امکانات گردشگری در رینگ شورابیل استفاده کنند.

وی تکمیل پارک صخره‌ای را یادآور شد و بیان کرد: اسکله قایق شورابیل نیز مرمت و راه‌اندازی شده است.

انتهای یبام

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/465
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید