به گزارش شهرخوان، پروازهای مسیر تهران – پارس آباد و بالعکس از سوی شرکت هواپیمایی (هما) تعطیل شده بود که مجدد اقدام به برقراری پروازهای فرودگاه شهرستان مرزی پارس آباد مغان کرد.

به گزارش شهرخوان، در حالی قریب به دو ماه پروازهای مسیر تهران – پارس آباد و بالعکس بنا به دلایلی از سوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) تعطیل شده بود که امروز این شرکت هواپیمایی مجددا اقدام به برقراری پروازهای فرودگاه شهرستان مرزی پارس آباد مغان کرد.

این در حالی است که صدیف بدری نماینده اردبیل و شکور پورحسین نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به وزیر راه و شهرسازی خواستار برقراری سریع پروازهای شرکت هواپیمایی هما در مسیر تهران – پارس آباد و بالعکس شده بودند.

پروازهای مسیر تهران-پارس آباد و بالعکس طبق معمول روزهای شنبه و سه شنبه مجددا دایر می باشد و شهروندان جهت رزرو بلیط می توانند با مراجعه به سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اقدام به این کار کنند.

از زمان تعطیلی پروازهای فرودگاه پارس آباد، پایگاه خبری شهرخوان بعنوان یک رسانه مردمی چندین بار اقدام به پیگیری و تهیه گزارش درباره چرایی تعطیلی پروازهای این فرودگاه کرده بود که خوشبختانه این پیگیری ها به ثمر نشست.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/4714