مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: امسال در ۱۴ روستای شهرستان نیر عملیات آسفالت‌ریزی براساس طرح هادی تعریف شده، انجام می‌شود.

به گزارش شهرخوان، مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: در سال‌جاری به ارزش ۲۲ میلیارد تومان قیر رایگان به بنیاد مسکن استان اردبیل اختصاص یافته تا در طرح‌های عمران و آبادانی روستا‌ها به کارگیری شود.

فرهاد سبحانی در نشست با فرماندار نیر اظهار کرد: با افزایش سهمیه استان از محل قیر رایگان، امیدواریم با تخصیص به موقع این منابع و همچنین مواد اولیه و تأمین آسفالت مورد نیاز نسبت به عمران و آبادانی روستاها به سرعت و در فصل کاری اقدامات مناسب و مطلوبی را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: ‌در سال گذشته با تأمین قیر رایگان به میزان ۵۰۰ هزار متر مربع، آسفالت‌ریزی در مناطق روستایی به ویژه روستاهای محروم انجام شد که پیش‌بینی می‌کنیم در مناطق مختلف استان به ویژه شهرستان‌های کوچک این کار با سرعت و دقت بیشتری به انجام برسد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: اولویت ما اجرای طرح‌های هادی در مناطق روستایی و آسفالت معابر روستایی با کیفیت مناسب است که در این زمینه با دستگاه‌ها و نهادهای عمرانی به توافق رسیدیم تا به کارهای معوق و بر زمین مانده در این زمینه در سال‌جاری سرعت بدهیم.

 

 

فرهاد سبحانی

سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: تلاش بنیاد مسکن در سال جدید بر این است تا بتواند در کنار اجرای طرح‌های هادی،‌ نسبت به بازنگری این طرح‌ها در روستاها اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهد که در این زمینه نیر یکی از مناطقی است که اولویت کاری ما محسوب می‌شود.

وی بیان کرد:‌ امسال در ۱۴ روستای شهرستان نیر عملیات آسفالت‌ریزی براساس طرح هادی تعریف شده، انجام می‌شود که عمده این مناطق قبل از این در محرومیت کامل بودند که امیدواریم با اجرایی شدن طرح‌های عمرانی و آبادانی زمینه شکوفایی و توسعه این مناطق به شایستگی فراهم آید.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل اضافه کرد: همچنان در کنار اجرای طرح‌های هادی و عمران و آبادانی روستاها، نسبت به پرداخت تسهیلات برای مقاوم‌سازی مساکن برنامه‌ریزی‌ها انجام شده که امیدواریم با توجه به سهمیه ابلاغی در سال‌جاری بتوانیم با معرفی صاحبان واحدهای مسکونی روستایی به بانک‌های عامل در این زمینه اجرای پروژه‌های مناسب و با کیفیتی را شاهد باشیم.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/4725