رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل روزانه از ساعت ۱۵/۳۰ و با تعرفه دولتی و نوبت‌دهی اینترنتی و حضوری در خدمت مردم شریف استان است.

قدرت اخوان اکبری
به گزارش شهرخوان، قدرت اخوان‌اکبری در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: در راستای توسعه فعالیت‌های درمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با هدف ارائه خدمات پزشکی مناسب این کلینیک با حضور پزشکان متخصص و فوق‌تخصص در رشته‌های مختلف شروع به فعالیت کرده است.

بیمارستان

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل روزانه از ساعت ۱۵/۳۰ و با تعرفه دولتی و نوبت‌دهی اینترنتی و حضوری در خدمت مردم شریف استان است.

اخوان‌اکبری با اشاره به این‌که بزودی رشته‌های جدید پزشکی دیگری به این کلینیک افزوده می‌شود، بیان کرد: در این کلینیک ۱۲ پزشک در رشته‌های داخلی، مغز و اعصاب ،قلب و عروق، گوارش بزرگسالان،گوارش اطفال، جراحی مغر و اعصاب، جراحی عمومی، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی توراکس (قفسه سینه)، انکولوژی و ارتوپدی به بیماران استان ارائه خدمات می‌کنند.

وی گفت: این پروژه در زیربنایی به مساحت ۳۱۰۰ متر مربع از سال ۹۴ آغاز شد که برای آن بیش از ۵۱ میلیارد ریال هزینه شده است و بطور رسمی در سفر رییس جمهوری به اردبیل افتتاح می‌شود.

این کلینیک در میدان ولی عصر شهرک کارشناسان قرار گرفته و مردم شریف استان می‌توانند همه روزه برای درمان مراجعه کنند‌.

  پرینت
  • منبع خبر : فارس

http://shahrkhan.ir/6153