مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: راهدارخانه آلوارس در راستای تحقق زمستان بیدار و رونق گردشگری زمستانی اردبیل در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

علی رحمتی

به گزارش شهرخوان، علی رحمتی در بازدید از عملیات عمرانی احداث راهدارخانه در جاده دسترسی به پیست اسکی و تله سیژ آلوارس تصریح کرد: این پروژه به منظور ارائه خدمات به مسافران و گردشگران زمستانی در دست اجرا است.

عضو شورای ترافیک استان افزود: با بهره برداری از راهدارخانه آلوارس مسیر دسترسی به پیست اسکی همواره باز بوده و خدمات راهداری ارائه خواهد شد.

عضو شورای اداری استان افزود: اعتبار اختصاص یافته برای احداث این راهدارخانه ۱۳ میلیارد ریال بوده و تاکنون این پروژه ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

راهداری

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان تاکید کرد: مساحت زمین اختصاص یافته ۲۵۰۰ متر مربع است و ساختمانی به مساحت ۴۰۰ متر مربع شامل ۲۰۰ متر سوله و ۲۰۰ متر ساختمان اداری و راهداری احداث می شود.

رحمتی تاکید کرد: زمستان بیدار ماموریتی است که از سوی استاندار محترم به مدیران دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و در این راستا اداره کل راهداری نیز نسبت به بهبود کیفیت خدمات راهداری در فصل زمستان اهتمام دارد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/6181