استاندار اردبیل گفت: تاکنون از مسیر ۸۵ کیلومتری پروژه بزرگراه اردبیل، مشگین شهر ۴۶ کیلومتر تکمیل شده و به زیر بار ترافیک رفته است.

پروژه احداث جاده و بزرگراه
به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: امسال برای ادامه عملیات اجرایی پروژه بزرگراه اردبیل ، مشگین شهر ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

اکبر بهنامجو در جریان بازدید از این پروژه افزود: تاکنون از مسیر ۸۵ کیلومتری این پروژه ۴۶ کیلومتر تکمیل شده و به زیر بار ترافیک رفته است.

وی گفت: مابقی این پروژه نیز با اعتباری بالغ بر هزار و ۱۱۸ میلیارد ریال به پیمانکار واگذار شده و بزودی ۲۰ کیلومتر دیگر از این پروژه تکمیل و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پروژه احداث جاده و بزرگراه

وی اظهار داشت: در سال های اخیر شهرستان مشگین شهر در زمینه صنعت گردشگری توسعه قابل توجهی یافته و آمارهای حاصله از تردد شمارهای جاده ای نشانگر حجم وسیعی از تردد خودروها در جاده های این شهرستان بویژه در فصول گردشگری می باشد.

او همچنین با اشاره به نقش حیاتی جاده ها بویژه بزرگراه ها در توسعه ، عمران و آبادانی هر منطقه افزود: متاسفانه وضعیت استان اردبیل در زمینه بهره مندی از آزاد راه ها و بزرگراها مناسب نیست و تلاش می شود با توسعه راه های مواصلاتی استان این شاخص در کشور بهبود یابد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/6226