شهروندان اردبیلی می توانند بدون واسطه و مستقیم در راستای حل معضلات و مشکلات شهری با شهردار اردبیل ارتباط مستقیم داشته باشند

 

به گزارش شهرخوان، طی برنامه ریزی های جدید صورت گرفته از سوی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اردبیل و فراهم شدن امکان برقراری ارتباط تلفنی، شهروندان می توانند مستقیم و بدون واسطه در راستای حل معضلات و مشکلات شهری با شهردار اردبیل ارتباط برقرار کنند.

دیدارها و ملاقات حضوری هفتگی مردمی شهردار اردبیل چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ عصر الی ۱۸ در یکی از ساختمان مناطق چهارگانه ۱-۲-۳-۴شهرداری صورت می گیرد.

بر اساس برنامه ریزی های جدید؛ جهت تسهیل بیشتر ارتباط  با شهردار اردبیل؛امکان ارتباط مستقیم تلفنی در روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برای عموم فراهم شده است و شهروندان می توانند از این طریق به بیان نظرات و مشکلات خود پیرامون مباحث شهری بپردازند.

اینگونه دیدارها و ارتباط مستقیم برای رفع سریع مشکلات مردم در حوزه مسائل شهری رضایت بخش ارزیابی شده و با استمرار این ارتباط، شهروندان در توسعه شهر اردبیل سهیم خواهند بود.

شماره تلفن ۳۳۲۳۳۵۸۵ به منظور ارتباط با دفتر شهردار اردبیل در اختیار همشهریان قرار دارد و امید است شهروندان اردبیل یاریگر شهردار اردبیل در توسعه و عمران شهری باشند.

حمید لطف اللهیان

 

حمید لطف اللهیان

 

  پرینت

http://shahrkhan.ir/791