تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
شناسه خبر: 791

شهروندان اردبیلی می توانند بدون واسطه و مستقیم در راستای حل معضلات و مشکلات شهری با شهردار اردبیل ارتباط مستقیم داشته باشند

شهروندان بدون واسطه با شهردار اردبیل ارتباط برقرار کنند

 

به گزارش شهرخوان، طی برنامه ریزی های جدید صورت گرفته از سوی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اردبیل و فراهم شدن امکان برقراری ارتباط تلفنی، شهروندان می توانند مستقیم و بدون واسطه در راستای حل معضلات و مشکلات شهری با شهردار اردبیل ارتباط برقرار کنند.

دیدارها و ملاقات حضوری هفتگی مردمی شهردار اردبیل چهارشنبه ها از ساعت ۱۶ عصر الی ۱۸ در یکی از ساختمان مناطق چهارگانه ۱-۲-۳-۴شهرداری صورت می گیرد.

بر اساس برنامه ریزی های جدید؛ جهت تسهیل بیشتر ارتباط  با شهردار اردبیل؛امکان ارتباط مستقیم تلفنی در روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برای عموم فراهم شده است و شهروندان می توانند از این طریق به بیان نظرات و مشکلات خود پیرامون مباحث شهری بپردازند.

اینگونه دیدارها و ارتباط مستقیم برای رفع سریع مشکلات مردم در حوزه مسائل شهری رضایت بخش ارزیابی شده و با استمرار این ارتباط، شهروندان در توسعه شهر اردبیل سهیم خواهند بود.

شماره تلفن ۳۳۲۳۳۵۸۵ به منظور ارتباط با دفتر شهردار اردبیل در اختیار همشهریان قرار دارد و امید است شهروندان اردبیل یاریگر شهردار اردبیل در توسعه و عمران شهری باشند.

حمید لطف اللهیان

 

حمید لطف اللهیان

 

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/791
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. عالی

    سلام اقای شهردار لطفللهیان
    بنده مهندس هستم میخوام بدانم چند درصد برای اشتغال شهروندان موفق بودهاید با اینکه دکتری از دانشگاه محقق دارید با بودجه خوب که امسال به اردبیل اختصاص یافته وبخش عمرانی پروژه هم اعتبار خوب هست دلیل معطل شدن پروژه که یکی از ان پروژه مهم که ایجاد راه سطحی واسان که فقط لازم است با رفع موانع مالکین که از ابتدای دو را هی کلخوران تا امام زاده صدر الدین بوده ونقش عمده ای در کم کردن بار ترافیکی میدان وحدت دارد که خروج این منطقه از بن بست راه ارتباطی وکوتاه بودن پروژه عجبم که چرا مغفول مانده امیدوارم هرچه سریعتدر نسبت به باز گشایی این مسیر اقدام گرددمتشکرم