تاریخ: ۲۱:۱۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
شناسه خبر: 804

دبیر اول شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن خواستار شدن شفاف سازی عملکرد شورا، در خصوص برخی انتقادها از عملکرد این نهاد اجرایی گفت: شورای شهر درجا نمی‌زند.

دبیر اول شورای شهر اردبیل خواستار شفاف‌سازی عملکرد شورا/ دور پنجم شورای شهر در جا نمی‌زند

به گزارش شهرخوان، رویا کنعانی سادات در نطق پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر اردبیل تصریح کرد: زمزمه انتقادهایی که مدعی است شورای دور پنجم عملکرد مطلوبی نداشته و درجا می زند به گوش ما رسیده است.

 

وی با اشاره به انتقادات مطرح شده در رسانه ها، به ضرورت شفاف سازی عملکرد شورا تاکید کرد و متذکر شد: برخی از انتقادها در رابطه با عملکرد شورا در جذب سرمایه گذاری است که صحت ندارد.

 

دبیر اول شورای اسلامی شهر اردبیل عنوان کرد: شورای دور پنجم  اخیرا ۹۹ میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری را مصوب کرده و کمیسیون مربوطه هشت مصوبه از ۲۲ آبان تا ۲۰ آذر ماه دارد.

 

وی ادامه داد: این پروژه ها شامل احداث کافه کتاب، خانه امید، شرکت سرمایه گذاری، فیبر نوری و دیتا سنتر، توسعه مبلمان شهری، احداث زمین های ورزشی در چهار نقطه، راه اندازی اتوبوس دریایی و بهسازی ورودی جدید منطقه نمونه گردشگری شورابیل است.

 

کنعانی همچنین خواستار ساماندهی چراغ های راهنمایی و رانندگی شد و بیان داشت: در برخی مناطق شهری از جمله ایستگاه سرعین به دلیل وضعیت نامناسب زمان چراغ راهنمایی و رانندگی و حتی بی توجهی پلیس راهنمایی به زمان چراغ قرمز شاهد گره ترافیکی هستیم.

خبرنگار: فرزاد تقی زاده

 

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/804
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید