لطف‌اللهیان در جلسه شورای شهر خبر داد:
تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
شناسه خبر: 885

شهردار اردبیل از اعمال بسته تشویقی در کاهش مطالبات شهرداری اردبیل به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت این بسته تشویقی تا 20 اسفند ماه تمدید شده است.

تمدید بسته تشویقی تخفیف در مطالبات شهرداری اردبیل تا ۲۰ اسفند

به گزارش شهرخوان، حمید لطف اللهیان روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در هجدهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل طی سخنانی با اعلام این خبر، افزود: براساس این طرح آن دسته از شهروندانی که در ایام دهه مبارک فجر از تخفیف ۳۰ درصدی نتوانستند استفاده کنند، در صورت پرداخت نقدی بعد از ایام دهه فجر نیز می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی ادامه داد: همکاران ما در واحدهای درآمد مناطق چهارگانه شهرداری حتی در روز ۲۲ بهمن ماه بعد از راهپیمایی نیز در محل خدمت حاضر شده و تا آخرین ارباب رجوع پاسخگوی شهروندان خواهند بود.

لطف اللهیان خاطرنشان کرد: این کاهش در  مطالبات شهرداری اردبیل از اول بهمن تا ۲۲ بهمن (۳۰درصد) که ۵۰درصد آن به صورت نقد و مابقی در اقساط پنج ماهه است و در ادامه از ۲۳ بهمن تا ۲۰اسفند نیز (۲۰درصد) تخفیف و در صورت پرداخت نقدی در این مدت، تخفیف ۳۰ درصدی اعمال می شود.

شهردار اردبیل همچنین توسعه اردبیل را مبتنی بر تملک اراضی در حریم شهری توسط شهرداری اردبیل دانست و گفت: با این تملک،منابع و ذخایر شهرداری افزایش می یابد و ساخت و سازهای غیر مجاز نیز متوقف خواهد شد.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/885
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید