شهردار اردبیل با اشاره به اینکه در طول سال ۹۵، ۱۵۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر تولید و توزیع کردیم عنوان کرد: از آغاز سال ۹۶ با افزایش حدود ۵۰ درصدی تولید آسفالت در سال جدید، ۷۵ هزار تن آسفالت تولید و توزیع شده است.

شهردار اردبیل از زیرسازی و آسفالت‌ریزی اساسی حدفاصل میدان ورزش تا میدان ۱۵ خرداد خبر داد.

حمید لطف اللهیان با اشاره به اینکه آسفالت ریزی معابر پرتردد در طول روز امری بسیار دشوار است گفت: شهرداری اردبیل در راستای بهبود وضعیت آسفالت در هسته مرکزی شهر اقدام به آسفالت ریزی شبانه حدفاصل میدان ورزش تا میدان پانزده خرداد کرده است.

وی افزود: طبق قولی که در روزهای آغازین سال به همشهریان درباره آسفالت معابر داده بودیم هم اکنون با گذشت دو ماه و ۲۰ روز از سال جدید وسعت آسفالت ریزی معابر افزایش یافته است.

لطف اللهیان با اشاره به اینکه در طول سال ۹۵، ۱۵۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر تولید و توزیع کردیم عنوان کرد: از آغاز سال ۹۶ (۲ ماه و ۲۰ روز)با افزایش حدود ۵۰ درصدی تولید آسفالت در سال جدید، ۷۵ هزار تن آسفالت تولید و توزیع شده است .

شهردار اردبیل با بیان اینکه  آسفالت ریزی یک روزه با هدف کاهش اختلال در عبور و مرور شهروندان در برنامه کاری جدید شهرداری اردبیل است گفت: در شب های گذشته آسفالت ریزی حدفاصل چهارراه امام تا پل علی آباد و نیز حدفاصل میدان ورزش تا میدان پانزده خرداد را با ۴۰۰۰ تن  آسفالت به صورت زیربنایی ، اصولی ، مقاوم و دارای ماندگاری بالا آسفالت ریزی کرده ایم.

وی گفت: مشارکت شهروندان در اجرای این طرح بسیار بالاست و جا دارد از این عزیزان قدردانی نموده و همین امر باعث تسریع  در اجرای پروژه آسفالت تراشی و زیرسازی این خیابانها می گردد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/90