شهردار اردبیل مطرح کرد:
تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
شناسه خبر: 905

شهردار اردبیل تملک اراضی شهری را از جمله راهکارهای اولویت‌دار درآمدزایی برای این مجموعه جهت جبران محدودیت های درآمدی عنوان کرد. با جدیت دنبال می‌شود.

تملک اراضی، راهکار شهرداری برای جبران محدودیت های درآمدی

به گزارش شهرخوان، حمید لطف اللهیان در گفت و گو با خبرنگار ما با اذعان به اینکه راهکار مذکور با جدیت دنبال می شود، افزود: با توجه به محدودیت‌های درآمدی شهرداری، تملک و فروش زمین از جمله برنامه‌های اولویت‌دار ما در مجموعه شهرداری اردبیل است.

وی افزود: در سال‌های اخیر این مهم به جد دنبال شده و توانسته ثمرات مطلوبی نیز برای ساماندهی اراضی شهری و اجرای پروژه‌های عمرانی و هم درآمدزایی به دنبال داشته باشد.

لطف اللهیان تأکید کرد: تمامی برنامه‌های شهرداری اردبیل با هدف پاسخ به نیاز شهروندان و انتفاع جمعی آن ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس تملک و فروش زمین نیز از برنامه‌های سال آینده شهرداری اردبیل بوده و در بودجه سال ۹۷ گنجانده شده است.

شهردار اردبیل همچنین یکی از اقدامات بهسازی معابر شهری را آسفالت‌ریزی عنوان کرد و گفت: آسفالت‌ریزی در سال جاری با رشد محسوس به نسبت سال‌های اخیر مواجه است.

لطف اللهیان متذکر شد: در آسفالت‌ریزی هم به موضوع زیرسازی صحیح آسفالت و هم به کیفیت آن توجه شده است.

شهردار اردبیل به تداوم آسفالت‌ریزی تا پایان سال جاری اشاره و بیان کرد: به ویژه به منظور استقبال مطلوب از مسافران نورزی، معابر شهری بهسازی شده و در معابر پرتردد آسفالت‌ریزی ضروری انجام می شود.

 

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/905
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید