تاریخ: ۱۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
شناسه خبر: 93

شهردار منطقه یک اردبیل گفت: اقدامات عمرانی انجام گرفته در جهت بهسازی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه یک به صورت اصولی و زیربنایی دنبال می شود. 

بهبود وضعیت معابر در برنامه کاری شهرداری اردبیل

مدیر منطقه ۱ شهرداری اردبیل از بهسازی کوچه اسلامی دو در هسته مرکزی شهر خبر داد.

ساسان ابیش وند با اشاره به پرتردد بودن این قسم از معابر در هسته مرکزی شهر گفت: شهرداری اردبیل در راستای بهبود وضعیت معابر سطح منطقه یک اقدامات گسترده ای را آغاز کرده است که برخی از معابر فرعی نیز در برنامه کاری منطقه یک قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات عمرانی انجام گرفته در جهت بهسازی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه یک به صورت اصولی و زیربنایی دنبال می شود.

ابش وند  افزود: عملیات انجام یافته در کوچه اسلامی دو از هفته گذشته آغاز شده است در بخشی از این اقدامات مربوط به زیر سازی و جدولگذاری بوده است که در حال حاضر بالغ بر ۸۰۰ متر مکعب زیرسازی و ۳۰۰ متر جدول گذاری انجام گرفته است که با پایان عملیات زیرسازی در روزهای آتی عملیات آسفالت ریزی آغاز خواهد شد..

مدیر منطقه یک شهرداری اردبیل  با اشاره به اهمیت بازگشایی معابر عنوان کرد :ازآنجا که بازگشایی و تسهیل در عبور و مرور عابران پیاده در کوچه های فرعی از اولویت های شهرداری اردبیل است ،اجرای این طرح در کوچه اسلامی ۲ نیز انجام گرفت و تملک و تخریب املاک واقع در این محل و جابه جایی ۳ عدد تیر برق که با هزینه ی ۹۰۰ میلیون ریال به اتمام رسید.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , http://shahrkhan.ir/93
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید