مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: پروژه ساختمان راهدارخانه مرکزی اردبیل در حال حاضر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش و جدیت بر این است تا با فراهم سازی زمینه‌های لازم بتوانیم شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: پروژه راهداری با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در حال احداث است که از این میزان ۱۳۰ میلیارد ریال مربوط به احداث ساختمان و محوطه و هفت میلیارد تومان مربوط به تاسیسات ساختمان است.

۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی ساختمان راهدارخانه

علی رحمتی در بازدید از روند احداث راهدارخانه مرکزی اردبیل اظهار داشت: پروژه ساختمان راهدارخانه مرکزی اردبیل در حال حاضر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش و جدیت بر این است تا با فراهم سازی زمینه‌های لازم بتوانیم شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

وی با بیان اینکه ساختمان راهدارخانه مرکزی در هشت هزار متر مربع زیربنا و عرصه چهار هکتاری در حال احداث است، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم این پروژه مهم را در بهار سال ۹۹ افتتاح کنیم که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: این پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در حال احداث است که از این میزان ۱۳۰ میلیارد ریال مربوط به احداث ساختمان و محوطه و هفت میلیارد تومان مربوط به تاسیسات ساختمان است.

بهره برداری ساختمان راهداری در بهار سال آینده

رحمتی گفت: با توجه به پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی، این ساختمان برای استقرار بخش اداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در بهار سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود و با افتتاح این راهدارخانه زمینه برای ارائه خدمات هر چه بیشتر در سطح استان فراهم می‌شود.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با اشاره به احداث این ساختمان در خیابان جام جم بیان کرد: با بهره‌برداری از این ساختمان سطح خدمت‌رسانی به ارباب رجوع با بهبود کمی و کیفی مواجه خواهد شد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/9884