• شناسه خبر : 10070
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1398 - 11:41

زن جوان که متهم است شوهر سالخورده و نابینایش را کشته دیروز پای میز محاکمه جرمش را انکار کرد و مدعی شد شوهرش احتمالا از بلندی به پایین سقوط کرده و فوت شده است.

قتل

شهرخوان: زن جوان که متهم است شوهر سالخورده و نابینایش را کشته دیروز پای میز محاکمه جرمش را انکار کرد و مدعی شد شوهرش احتمالا از بلندی به پایین سقوط کرده و فوت شده است.

رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال مرگ مشکوک مرد ۷۰ ساله‌ای به نام احمد در خانه اش در پاسداران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

پدرم با زنی که 30سال از کوچکتر بود ازدواج کرد

دختر جوان احمد که فوت پدرش را به پلیس گزارش داده بود به ماموران گفت: بعد از فوت مادرم پدرم با زن ۴۰ ساله‌ای که ۳۰ سال از او کوچکتر بود به نام اشرف ازدواج کرد. پدرم چند سال قبل ملکی را به نامادری صلح کرده بود و آن‌ها سر این موضوع با هم اختلاف داشتند. پدرم نابینا بود و اشرف چند بار پدرم را شکنجه کرده بود. من شک ندارم او آخرین بار با پدرم درگیر شده و او را از بلندی به پایین پرت کرده است.

اشرف 720 بار با مرکز مشاوره قوه قضاییه تماس گرفته بود

با این شکایت پلیس پیگیر ماجرا شد و پزشکی قانونی علت فوت را ضربه به سر اعلام کرد. اشرف تحت بازجویی قرار گرفت، اما قتل شوهر دومش را انکار کرد. در حالی که در بررسی‌های پلیسی روشن شد اشرف حدود ۷۲۰ بار با مرکز مشاوره قوه قضاییه تماس گرفته و سوالاتی را درباره اینکه چنانچه کسی را از بلندی به پایین پرتاب کند اتهام قتل متوجه او خواهد بود یا خیر سوالاتی را مطرح کرده است. با افشای این ماجرا برای اشرف کیفرخواست صادر شد و وی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای این جلسه دختر قربانی برای اشرف حکم قصاص خواست.

سپس زن جوان در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام قتل شد. این زن گفت: من و شوهر دومم هیچ اختلافی با هم نداشتیم. او چند سال قبل خانه‌ای را به میل خودش به من صلح کرده بود. احمد همیشه مشروب میخورد و ما سر این موضوع چند بار درگیر شده بودیم. آن روز من از خانه بیرون رفته بودم و وقتی به خانه برگشتم متوجه فوت شوهرم شدم. چون او نابینا و بیمار بود به احتمال زیاد از پله‌ها به زمین افتاده و فوت شده است.

وی درباره تماس هایش با مرکز مشاوره قوه قضاییه نیز گفت: من سوالات را درباره فوت شوهر مطرح نکرده بودم. سوالاتی را از روی کنجکاوی و درباره صلح ملک پرسیده بودم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up