• شناسه خبر : 10120
  • تاریخ انتشار : 31 تیر 1398 - 11:52

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از همه مالکان خودروهای سواری خواست تا بیستم مرداد ماه سال‌جاری با مراجعه به جایگاه‌های عرضه بنزین حداقل یک‌بار با استفاده از کارت هوشمند سوخت خود اقدام به سوخت‌گیری نمایند.

جایگاه سوخت بنزین

به گزارش شهرخوان، سید حجت مدنی در رابطه با استفاده از کارت هوشمند سوخت اظهار کرد: همه مالکان خودروهای سواری استان تا ۲۰ مرداد سال‌جاری با مراجعه به جایگاه‌های عرضه بنزین حداقل یک‌بار با استفاده از کارت هوشمند سوخت خود اقدام به سوخت‌گیری نمایند تا از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت خود اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: مالکان خودرو در صورت هرگونه مشکل در عملکرد کارت سوخت با مراجعه به آدرس اینترنتی www.ardebil.niopdc.ir می‌توانند اطلاعات لازم را کسب نمایند.

حجت مدنی

مدنی ادامه داد: رانندگانی که به هر علت رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت سوخت، کارت ملی و کارت ماشین به یکی از نواحی تابعه در شهرستان‌های استان مراجعه نموده و نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایند.

گفتنی است؛ با اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از ۲۰ مردادماه، استفاده از کارت سوخت هوشمند جهت سوخت‌گیری در جایگاه‌ها الزامی خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up