• شناسه خبر : 10293
  • تاریخ انتشار : 03 مرداد 1398 - 10:44

استاندار اردبیل گفت: سرمایه گذاران برای تسهیل در رفت و آمد خواهان گسترش پروازها در استان هستند و آمادگی لازم برای مشارکت در این خصوص دارند و سرمایه‌گذاران استان با مشارکت در تامین هواپیما می توانند با شرکت کیش ایر همکاری کنند.

اکبر بهنامجو

به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم با مشارکت سرمایه‌گذاران خطوط پروازی در استان را افزایش دهیم.

اکبر بهنامجو در دیدار با مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر گفت: این شرکت هواپیمایی می‌تواند با مشارکت سرمایه‌گذاران استان برای برقراری خط پروازی در اردبیل اقدام کند.

وی بیان کرد: سرمایه گذاران برای تسهیل در رفت و آمد خواهان گسترش پروازها در استان هستند و آمادگی لازم برای مشارکت در این خصوص دارند و سرمایه‌گذاران استان با مشارکت در تامین هواپیما می توانند با شرکت کیش ایر همکاری کنند.

فرودگاه

استاندار اردبیل با بیان اینکه در برخی فصول سال امکان پرواز در استان به تعداد بیشتر در طی روز وجود ندارد، افزود: در طول بهار و تابستان و اوایل پاییز به دلیل مساعد بودن وضعیت جوی جریان چند پرواز در روز ممکن است.

احداث کارخانه کریستال در نزدیکی فرودگاه اردبیل

بهنامجو با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان در حال اجرا در استان از قبیل احداث کارخانه کریستال در نزدیکی فرودگاه اردبیل اشاره کرد و گفت: برخی سرمایه‌گذاران کم بودن خطوط پروازی را یکی از علتهای عدم حضور خود در استان اعلام میکنند.

مدیر عامل هواپیمایی کیش ایر نیز در این نشست ضمن استقبال از پیشنهاد همکاری برای دایر کردن خط پروازی در استان اردبیل گفت: در صورت تامین نقدینگی از طریق تسهیلات و با مشارکت سرمایه گذاران برای خرید یا اجاره هواپیما این شرکت آمادگی لازم برای افزایش خط پروازی دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up