• شناسه خبر : 10365
  • تاریخ انتشار : 05 مرداد 1398 - 02:13

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی با حضور 30واحد تولیدی از 9 استان کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

خلیل نیکشاد

به گزارش شهرخوان، خلیل نیکشاد در جلسه هماهنگی برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام و طیور و ماشین آلات و صنایع وابسته اظهار کرد: تعداد 30 واحد تولیدی از 9 استان کشور در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

وی افزود: بخش کشاورزی در اقتصاد استان اردبیل نقش تعیین کننده‌ای دارد و از این‌رو حمایت از بخش کشاورزی، توسعه مکانیزاسیون و بهره‌مندی تولیدکنندگان از آخرین تکنولوژی‌ها یکی از اهداف اساسی این نمایشگاه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در ادامه بیان داشت: این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی را فراهم می‌سازد تا قابلیت‌ها، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بالقوه استان به نمایش گذاشته شود.

نیکشاد تصریح کرد: این نمایشگاه می‌تواند یک مرکز آموزش تخصصی برای بهره‌برداران و تولیدکنندگان در زمینه‌های ماشین آلات کشاورزی، دام و طیور و صنعت سیستم‌های نوین آبیاری تحت فشار به‌حساب آید و به‌همین دلیل برنامه‌های منظم و برنامه‌ریزی شده برای بازدید کشاورزان و مددکاران استان از این نمایشگاه به اجرا در خواهد آمد.

وی اذعان داشت: این نمایشگاه می‌تواند یک دید تجاری و برندسازی و توسعه بازرگانی در زمینه‌های سورتینگ و بسته‌بندی و صنایع تبدیلی و تکمیلی را نیز به دنبال داشته باشد و بانک کشاورزی نیز با استقرار یک غرفه تخصصی به‌منظور اعطای تسهیلات فوری به متقاضیان خرید ادوات فعال خواهد بود و همچنین یک غرفه سازمان با هداف ارائه راهنمایی‌های لازم توسط کارشناسان مجرب در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

گفتنی است؛ شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام و طیور، ماشین آلات و صنایع وابسته از 5 لغایت 10 شهریورماه سال‌جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up