• شناسه خبر : 10377
  • تاریخ انتشار : 05 مرداد 1398 - 10:28

مدیر امور آب و فاضلاب اردبیل گفت: افزایش قابل توجه مصرف آب در استان مشهود بوده و با توجه به این که طی چند روز گذشته که گرمای هوا زیاد بود، مصرف آب نیز به میزان قابل توجه و کم سابقه‌ای بالا رفته است.

اب-خشکسالی

به گزارش شهرخوان، فتح اله نوخواه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به این که دمای هوای استان در روزهای اخیر افزایش یافته احتمال قطعی آب در روز‌های آینده وجود دارد که به همین منظور صرفه‌جویی لازمه اساسی است و انتظار می‌رود در این زمینه همگان نهایت همکاری را داشته باشند.

قطعی و افت فشار آب در سطح شهر اردبیل

وی بیان کرد: افزایش قابل توجه مصرف آب در استان مشهود بوده و با توجه به این که طی چند روز گذشته که گرمای هوا زیاد بود، مصرف آب نیز به میزان قابل توجه و کم سابقه‌ای بالا رفته و اگر مشترکین همکاری نکنند احتمال قطعی و افت فشار در سطح شهر اردبیل وجود دارد.

مدیر امور آب و فاضلاب اردبیل گفت: انتظار می‌رود در شرایط فعلی مردم از مصرف آب برای مصارف غیرضروری ممانعت کرده و از راهکارهای مناسب‌تر و جایگزین در این زمینه استفاده کنند.

نوخواه تصریح کرد: مردم برای صرفه‌جویی در مصرف آب همکاری‌های لازم را داشته‌اند و اگر مشترکین همکاری نکنند احتمال قطعی و افت فشار در سطح شهر اردبیل وجود دارد.

فرهنگ‌سازی در مصرف بهینه آب

وی بیان کرد: در حال حاضر فرهنگ‌سازی در مصرف بهینه آب و مدیریت آن اولویت اساسی است و در این زمینه باید با تدوین برنامه‌های مناسب و هدفمند به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up