• شناسه خبر : 10439
  • تاریخ انتشار : 07 مرداد 1398 - 10:32

انتخابات هیئت رییسه شورای شهر اردبیل در سال سوم دوره پنجم به دلیل حاضر نشدن 4 عضو شورای شهر و به حد نصاب نرسیدن جلسه رسمی برگزار نشده و به روز دیگر موکول شد.

شورای اسلامی اردبیل

به گزارش شهرخوان، انتخابات هیئت رییسه شورای شهر اردبیل در سال سوم دوره پنجم به دلیل حاضر نشدن 4 عضو شورای شهر و به حد نصاب نرسیدن جلسه رسمی برگزار نشده و به روز دیگر موکول شد.

در جلسه رسمی شرای شهر اردبیل که در قالب انتخابان هیئت رئیسه تشکیل شده بود با حاضر نشدن چهار عضو شورای شهر حسین افسانه، یعقوب عزیززاده، رویا کنعانی و رحیم آقازاده این انتخابات لغو و به زمان دیکر موکول شد تا با حضور همه اعضای شورای شهر انتخابات به شکل قانونی برگزار شود.

رئیس شورای شهر اردبیل در این جلسه اظهار کرد: ما با دعوت از معاون عمرانی فرماندار قصد برگزاری انتخابات هیئت رئیسه سال سوم را داشتیم که متاسفانه جهار نفر از اعضای شورای شهر حاضر نشده و به دلیل اینکه جلسه به حد نصاب نرسید، لغو شد.

علیرضا پوستی خاطرنشان کرد: ما بعد از استعلام از معاونت عمرانی استانداری اردبیل خواستیم که قبل از 14 مرداد ماه این انتخابات را برگزار کنیم که به دلیل حاضر نشدن چهار عضو شورای شهر این اتتخابات برگزار نشد و قرار شد در تاریخ دیگر این آن را برگزار کنیم.

4 عضو شورا قاعده بازی جوانمردانه را رعایت نکردند

وی با آرزوی موفقیت و قبولی حج مقبول برای جواد انصاری عضو شورای شهر اردبیل که عازم سفر حج تمتع است، بیان کرد: ما می خواستیم به دلیل شرایط خاص انتخابات را زودهنگام برگزار کنیم اما به دلیل حاضر نشدن تعدادی از اعضای شورای شهر این امر ممکن نشد و در حقیقت این دوستان ما قاعده بازی جوانمردانه را رعایت نکردند.

رئیس شورای شهر اردبیل چنین رفتارهایی را از اعضای شورای شهر نوعی بدعت توصیف کرد و افزود: امیدواریم حاضر نشدن چهار عضو شورای شهر دلیل قانع کننده ای داشته باشد و در آینده شاهد برگزاری انتخابات هیئت رییسه با حضور همه اعضا باشیم.

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر اردبیل در دور سوم در حالی برگزار خواهد شد که با سفر جواد انصاری به حج تمتع 10 عضو شورای شهر به دو دسته 5 نفری تقسیم شد که به نظر می رسد در انتخابات پیش رو رقابت بین علیرضا پوستی، حسین افسانه و به احتمال زیاد یعقوب عزیزاده برای کسب کرسی ریاست داغ شود و دیگر اعضا نیز تلاش می کنند تا در هیئت رئیسه سال سوم عضویت نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up