• شناسه خبر : 10546
  • تاریخ انتشار : 09 مرداد 1398 - 01:49

پسر معتادی که برادر تحصیلکرده و ورزشکارش را به خاطر حسادت به قتل رسانده بود به جرمش اعتراف کرد.

قتل

شهرخوان: پسر معتادی که برادر تحصیلکرده و ورزشکارش را به خاطر حسادت به قتل رسانده بود به جرمش اعتراف کرد.

ساعت‌۱۱ صبح دیروز مأموران کلانتری‌۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با قاضی کامران رضوانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران تماس گرفتند و خبر از قتل پسر جوانی دادند. مأموران گفتند که پسر جوانی در درگیری با برادر کوچکترش به‌شدت زخمی و به بیمارستان تهرانپارس منتقل می‌شود، اما در بیمارستان بر اثر شدت جراحات و خونریزی شدید به کام مرگ می‌رود.

قتل میثم 36 ساله با ضربات چاقو

لحظاتی بعد قاضی جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی بیمارستان شدند. تیم جنایی در بیمارستان با جسد پسر ۳۶‌ساله‌ای به نام میثم روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت ضربه چاقو به قفسه سینه‌اش به قتل رسیده بود. همچنین در تن‌پیمایی مأموران با آثار زخم‌ها دیگری روی دستان مقتول روبه‌رو شدند که حکایت از این داشت قاتل ابتدا ضرباتی به دست مقتول زده و در نهایت با چاقو ضربه کاری را به قلب وی زده‌است. همچنین مشخص شد پس از این حادثه مأموران کلانتری برادر ۳۰‌ساله مقتول را به نام فیروز به اتهام قتل دستگیر و روانه بازداشتگاه می‌کنند.

مأموران در ادامه برای بررسی‌های فنی راهی قتلگاه مرد جوان شدند. محل حادثه خانه دو طبقه‌ای بود که درگیری مرگبار در طبقه اول ساختمان بین دو برادر رخ داده بود. تحقیقات مأموران نشان داد مقتول که فرد تحصیلکرده و مدرس زبان‌های خارجی بوده در طبقه اول خانه‌شان کلاس خصوصی‌اش را برگزار می‌کرده‌است که همین موضوع باعث حسادت برادر کوچکتر می‌شود و با هم درگیر شده‌اند.

بخاطر تدریس زبان خارجی طبقه اول خانه را در اختیار میثم قرار دادیم

یکی از اعضای خانواده مقتول به مأموران گفت: میثم از دوران دانش‌آموزی ورزش‌های رزمی کار می‌کرد و استاد ورزش بوکس بود. او بعد از اینکه مدرک دانشگاهی گرفت در کنار ورزش بوکس شروع به تدریس زبان‌های خارجی کرد و به همین دلیل طبقه اول خانه را در اختیار او قرار دادیم و کلاس‌های خصوصی زبان‌های خارجی‌اش را در آنجا برگزار می‌کرد. از سوی دیگر برادرش فیروز از همان ابتدا پسر ناخلفی بود تا اینکه معتاد به مواد مخدر شد.

پس از این آزار و اذیت‌های او شروع شد و همیشه پدر و مادر ما را اذیت می‌کرد. او به برادرش حسادت می‌کرد و گاهی هم با هم مشاجره لفظی داشتند. امروز آن‌ها ابتدا با هم مشاجره لفظی کردند که پس از دقایقی فیروز چاقویی از آشپزخانه برداشت و به طبقه اول رفت. ما صدای درگیری آن‌ها را شنیدیم، اما فکر نمی‌کردیم فیروز با چاقو برادرش را بزند تا اینکه صدای دلخراشی به گوشمان رسید و به سرعت به طبقه اول رفتیم و دیدیم میثم غرق در خون روی زمین افتاده است.

به گزارش روزنامه جوان، بلافاصله با اورژانس تماس گرفتیم و او را به بیمارستان منتقل کردیم، اما متأسفانه میثم در بیمارستان فوت کرد. وی در پایان گفت: میثم چند ماه قبل با دختری عقد کرد و قرار بود به تازگی مراسم عروسی‌شان را برگزار کنیم، اما الان عزادار او شدیم. در ادامه مأموران متهم را مورد بازجویی قرار دادند. قاتل در بازجویی‌ها به قتل برادرش اعتراف کرد و گفت: این حادثه به خاطر حسادت بوده‌است و الان پشیمان است.

متهم برای ادامه تحقیقات و روشن شدن زوایایی پنهان حادثه به دستور قاضی رضوانی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up