• شناسه خبر : 10716
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398 - 01:25

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تصمیم قطعی برای شرکت در انتخابات ریاست شورای شهر اردبیل ندارم اما تا روز انتخابات تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

علیرضا پوستی
به گزارش شهرخوان، رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تصمیم قطعی برای شرکت در انتخابات ریاست شورای شهر اردبیل ندارم اما تا روز انتخابات تصمیم نهایی را خواهم گرفت.

علی رضا پوستی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار داشت: انتخابات هیئت رئیسه سال اول شورای اسلامی شهر اردبیل در اول شهریور ماه سال ۹۷ انجام شده است و مراسم تحلیف شورای اسلامی اردبیل نیز در محل فرمانداری برگزار شد.

وی با بیان اینکه طبق ابلاغیه وزارت کشور پایان کار شورای اسلامی اردبیل ۱4 مرداد ۱۴۰۰ است افزود: طبق ابلاغیه وزارت کشور پایان کار شورای اسلامی اردبیل ۱4 مرداد ۱۴۰۰ است و به دنبال آن قرار شد که همه ساله انتخابات هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهر تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه هر سال برگزار شود.

رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی اردبیل در مورخه 6 مرداد ماه ۹۸ با حضور ۸ نفر از اعضای شورای اسلامی اردبیل برگزار شد اما به دلیل عدم حضور تعداد قانونی اعضای شورای اسلامی جلسه انتخابات لغو شد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات هیئت رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به دلیل سفر جواد انصاری در دوم مرداد ماه ۹۸ برگزار شد بیان کرد: این انتخابات به دلیل سفر حج انصاری در دوم مردادماه برگزار شد که به دلیل عدم حضور تعداد قانونی اعضای شورای اسلامی شهر به حد نصاب نرسید و در مورخه ۱۴ مرداد ماه ۹۸ مجددا برگزار می شود.

پوستی با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اردبیل نگرفته‌ام اظهار کرد: تصمیم قطعی برای شرکت در انتخابات ریاست شورای شهر اردبیل ندارم اما با در نظر گرفتن جمیع جهات تا روز انتخابات تصمیم نهایی را خواهم گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up