• شناسه خبر : 10795
  • تاریخ انتشار : 14 مرداد 1398 - 05:12

استاندار اردبیل گفت: پادگان ارتش واقع در مرکز شهر اردبیل به خارج از شهر جابه‌جا شده است و این موضوع تا یک ماه آینده به‌طور قطع باید تعیین و تکلیف شود.

اکبر بهنام جو
استاندار اردبیل گفت: پادگان ارتش واقع در مرکز شهر اردبیل به خارج از شهر جابه‌جا شده است و این موضوع تا یک ماه آینده به‌طور قطع باید تعیین و تکلیف شود.

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنام‌جو در نشست با فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: پادگان ارتش واقع در مرکز شهر اردبیل به خارج از شهر جابه‌جا شده است و این موضوع تا یک ماه آینده به‌طور قطع باید تعیین و تکلیف شود.

وی افزود: براساس توافق صورت گرفته تا دو هفته آینده مکان مناسب و زمینی با مساحت بزرگ‌تر برای ایجاد پادگان ارتش در نظر گرفته می‌شود.

استاندار اردبیل اراضی موجود پادگان واقع در مرکز شهر را بسیار ارزشمند برشمرد و تصریح کرد: این منطقه به کاربری پروژه ویژه گردشگری و مسکونی تبدیل خواهد شد که برای استان اردبیل برند خوبی می‌شود.

ایجاد میدانی شبیه نقش جهان اصفهان در اردبیل

وی این پروژه را برای شهر اردبیل یک پروژه ویژه برشمرد و بیان کرد: بعد از انتقال این پادگان، شهرداری اردبیل پارک بزرگی در مرکز شهر و میدانی همانند نقش جهان اصفهان با فروش تراکم ایجاد می‌کند که به نوبه خود ماندگار خواهد بود.

بهنام‌جو جلسه با سرتیپ حیدری را یکی از جلسات مهم برای شهر اردبیل دانست و تشریح کرد: با توافق صورت گرفته بعد از مکان‌یابی و تعیین تکلیف اراضی موجود، طی یک ماه آینده جلسه دیگری با فرمانده نزاجا برگزار می‌شود و توافق نهایی به اطلاع شهروندان می‌رسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up