• شناسه خبر : 10797
  • تاریخ انتشار : 14 مرداد 1398 - 05:15

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به فعالیت 45 درصد از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، از افزایش برق مصرفی صنایع در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

565

به گزارش شهرخوان، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: ۹۵ درصد از واحدهای صنعتی استان، واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به شمار می‌روند و شرکت شهرک‌های صنعتی متولی اصلی راهبری و نظارت بر آنهاست.

محمد اهلی در جلسه بررسی عملکرد شهرک‌های صنعتی اردبیل با اشاره به نقش ممتاز صنایع کوچک در ایجاد اشتغال و افزایش تولید و رونق اظهار داشت: بیشتر واحدهای صنعتی استان به صنایع کوچک و متوسط اختصاص می‌یابد.

وی گفت: 95 درصد از واحدهای صنعتی استان، واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به شمار می‌روند و شرکت شهرک‌های صنعتی متولی اصلی راهبری و نظارت بر آنهاست.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از 500 واحد صنعتی کوچک و متوسط در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شده‌اند، بیان کرد: در وضعیت جنگ اقتصادی، کارکرد و موفقیت صنایع کوچک نسبت به صنایع بزرگتر بسیار بالاتر بوده، چرا که این صنایع با انعطاف پذیری خود می‌توانند اوضاع خود را با وضعیت جدید وفق دهند.

اشتغال 11 هزار نفر در شهرک های صنعتی اردبیل

اهلی با بیان اینکه بیش از 11 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان در حال اشتغال هستند، تصریح کرد: تنها راهکار ممکن برای خروج از رکود و غلبه بر معضل بیکاری، حمایت از صنایع کوچک و متوسط است که با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید کالای داخلی و رونق تولید، بنگاه‌های کوچک و متوسط می‌توانند به سهولت، زمینه و فرصت تحقق خودکفائی کشور و توانمندی اقتصاد مقاومتی را فراهم آورند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به فعالیت 45 درصد از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، از افزایش برق مصرفی صنایع در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و گفت: به رغم مشکلات موجود در کشور، صنعت استان از رشد برخوردار بوده که با همراهی‌ و پشتیبانی‌ مقامات عالی استان، بخش صنعت نوپای استان در حال رشد و شکوفایی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up