• شناسه خبر : 10841
  • تاریخ انتشار : 15 مرداد 1398 - 10:42

رابطه پنهانی با زن داداش انگیزه ای برای کشتن برادر بود. جسد همسر زن جوان توسط دو پسربچه دیده شد و منجر به برملا شدن راز این رابطه ی پنهانی گشت.

زن مجرم

شهرخوان: رابطه پنهانی با زن داداش انگیزه ای برای کشتن برادر بود. جسد همسر زن جوان توسط دو پسربچه دیده شد و منجر به برملا شدن راز این رابطه ی پنهانی گشت.

ساعت 19 سیزدهم دی ماه سال 92 دو پسر بچه حدودا 11ساله به کانکس پلیس مراجعه و اعلام کردند که جسد مردی جوان در حوالی پارکی در شهرک امام حسین (ع) افتاده است که بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 17 شهرک کامیونداران و تیم اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

علت فوت مهدی 24ساله ؟

با مراجعه ماموران پلیس آگاهی و معاینات اولیه پزشکی قانونی از جسد متوفی مشخص شد مردی به نام مهدی 24ساله به دلیل اصابت چندین ضربه شدید چاقو فوت کرده که در همین خصوص همسر مقتول به نام سوسن21ساله در اظهارات خود گفت:به همراه همسرم از خانه خارج و پس از خرید تنقلات قصد رفتن به پارک را داشتیم که ناگهان مردی بلند قد به من متلک گفت، شوهرم هم با او درگیر شد که آن مرد از پشت به همسرم حمله ور شده و با چاقو به گردن وی زد، من هم از محل فرار کرده و به خانه مادرم رفتم.

دستگیری مظنون

در تحقیقات مشخص شد که شب حادثه فردی که ظاهرا مهمان مقتول بوده به همراه مقتول در محل مشاهده شده و این در حالی بود که همسر مقتول هیچگونه صحبتی در خصوص فرد یاد شده نکرده بود، بنابراین همسر مقتول به عنوان مظنون دستگیر شد. با انتقال همسر مقتول به پلیس آگاهی و بازجویی های فنی کارآگاهان ویژه قتل، همسر مقتول لب به اعتراف گشود و گفت:بیش از سه سال است که تحت فشار فامیل با مقتول ازدواج کرده اما هیچگونه علاقه ای به او نداشتم و همین عامل باعث شد تا با میثم برادر شوهرم، رابطه پنهانی ایجاد کنم.

برادر کشی به خاطر زن داداش

سوسن، همسر مقتول ادامه داد: مدتی از این ارتباط مخفیانه ما گذشت تا اینکه به دلیل علاقه به میثم، تصمیم گرفتیم همسرم را از سر راه برداریم و نقشه قتلش را طرح ریزی کردیم که من با طرح نقشه ای مبلغ یک میلیون ریال را در اختیار برادر شوهرم قرار دادم تا با خرید یک قبضه چاقو، شب حادثه به بهانه رفتن به پارک، شوهرم را از داخل خانه بیرون کشانده و در یک موقعیت مناسب میثم نیز به ما ملحق شده و شوهرم را با ضربات چاقو از پای درآورد. با اعترافات متهم قاتل اصلی نیز دستگیر و در تحقیقات انجام شده از سوی پلیس اظهارات همسر مقتول را تایید کرد.

با اعترافات متهمان، پرونده هردوی آنها با صدور کیفرخواست به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد که متهمان در این شعبه محاکمه شدند و در پایان نیز قضات دادگاه به دلیل رضایت اولیای دم، متهم ردیف اول را به 11 سال زندان و متهم ردیف دوم را نیز به 5 سال زندان محکوم کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up