• شناسه خبر : 10919
  • تاریخ انتشار : 16 مرداد 1398 - 10:24

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: بارها به مدیران دولتی نیز تاکید داشتم که به سمت شکایت از رسانه نروند و از نظر خبرنگار منتقد بهره گیرند.

صدیف بدری

به گزارش شهرخوان، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: اعتقادی به برخورد با خبرنگار منتقد ندارم و بارها از تصمیم شکایت مدیران ممانعت کردم.

صدیف بدری  در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه در طول فعالیت نمایندگی قائل به مرزبندی سیاسی نبودم، اظهار داشت: در ارتباط با رسانه فارغ از مرزبندی‌ها با همه اهالی خبر در تعامل بودم؛ برخی به عنوان منتقد اهداف توسعه را دنبال کرده اند و برخی اطلاع‌رسانی داشتند که هر دو قابل تقدیر است.

بدری با تاکید به اینکه در عرصه اطلاع‌رسانی نقد و حتی شاید گاها تخریب هم ممکن است حادث شود و بنده مخالف شکایت علیه رسانه هستم و قبول ندارم مدیری به بهانه تخریب از رسانه و خبرنگاری شکایتی داشته باشد.

خبرنگار

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس اظهار کرد: بارها به مدیران دولتی نیز تاکید داشتم که به سمت شکایت از رسانه نروند و از نظر خبرنگار منتقد بهره گیرند.

خبرنگاران به حریم خصوصی افراد وارد نشوند

بدری با یادآوری دریافت تندیس و لوح مدیر انتقاد پذیر از یکی از رسانه ها افزود: در مقابل از رسانه ها خواهش بنده این است که به حریم خصوصی افراد وارد نشوند و اخلاق حرفه ای را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه و مسئولیت نماینده خدمت رسانی به مردم است، گفت: در پیگیری مطالبات مردمی از نظر اصحاب رسانه به صورت مداوم بهره مند شدم و به ویژه در حوزه زیرساختی و عمرانی توفیقاتی حاصل شد.

بدری با تاکید به اینکه در برخی حوزه‌ها البته توفیق دلخواه حاصل نشد افزود: پیگیری و نظرات خبرنگاران در دستیابی به برخی موفقیت ها غیر قابل انکار است.

 

| اخبار استان اردبیل | صدیف بدری | شکایت از خبرنگار |دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up