• شناسه خبر : 10923
  • تاریخ انتشار : 16 مرداد 1398 - 05:19

مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل با اشاره به برنامه‌های شاخص روز خبرنگار، گفت: میدان خبرنگار و بلوار مطبوعات فردا به مناسبت روز خبرنگار در شهرک حافظ روبروی اداره آب و فاضلاب روستایی ساعت 11 افتتاح می‌شود.

دکه مطبوعات

مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل گفت: آئین گرامیداشت خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه استان اردبیل فردا ۱۷ از ساعت ۱۷:۳۰ در سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود.

علی نورعلیپور در حاشیه تجدید میثاق اصحاب رسانه با آرمان‌های شهدا در اردبیل اظهار داشت: در آستانه روز خبرنگار اصحاب رسانه استان با نثار گل و قرائت فاتحه به آرمان‌های شهدای والامقام ادای احترام کردند و با غبارروبی مزار مطهر شهدای والامقام یاد و خاطره شهدای والامقام و شهیدان خبرنگار را گرامی نگهداشند.

نقش اصحاب رسانه در انعکاس اطلاعات و اخبار

وی با اشاره به این که ادای احترام به روح خبرنگاران فقید استان مرحومین نیرومند، دوستدار و ناصرآزاد نیز از دیگر برنامه‌های روز خبرنگار بود بیان کرد: نقش اصحاب رسانه در انعکاس اطلاعات و اخبار و رویدادهای مهم کشور یک امر مهم و اساسی است و باید ارج و قرب به این قشر فرهیخته جامعه اولویت باشد.

افتتاح میدان خبرنگار و بلوار مطبوعات

مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل با اشاره به برنامه‌های شاخص روز خبرنگار گفت: میدان خبرنگار و بلوار مطبوعات فردا به مناسبت روز خبرنگار در شهرک حافظ روبروی اداره آب و فاضلاب روستایی ساعت 11 افتتاح می‌شود که در این مراسم اعضای شورای شهر، شهردار اردبیل و خبرنگاران استان حضور خواهند یافت.

نورعلیپور تصریح کرد: آئین گرامیداشت خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه استان اردبیل فردا 17 از ساعت 17:30 در سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود که در این زمینه تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و از خبرنگاران استان برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.

وی با اشاره به تشریح برنامه‌های مراسم روز خبرنگار نیز اظهار کرد: سه خبرنگار پیشکسوت عرصه مطبوعات استان در این مراسم سخنرانی خواهند کرد و گزارش خانه مطبوعات استان اردبیل ارائه شده و سخنرانی استاندار اردبیل نیز بخش دیگری از این برنامه است.

 

| اخبار استان اردبیل | علی نورعلیپور | برنامه های روز خبرنگار |دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up