• شناسه خبر : 10956
  • تاریخ انتشار : 17 مرداد 1398 - 02:58

بسیاری از خانم ها با کمبود آهن روبرو هستند به طوری که پزشک متخصص علاوه بر توصیه مواد غذایی سرشار از آهن، برای آن ها قرص آهن نیز تجویز می کند.آهن باعث می شود که اکسیژن به سلول ها برسد و اکسیژن هم باعث می شود که موها و ابروها رشد کنند.

چشم
شهرخوان: بسیاری از خانم ها با کمبود آهن روبرو هستند به طوری که پزشک متخصص علاوه بر توصیه مواد غذایی سرشار از آهن، برای آن ها قرص آهن نیز تجویز می کند.آهن باعث می شود که اکسیژن به سلول ها برسد و اکسیژن هم باعث می شود که موها و ابروها رشد کنند.

وازلین باعث ضخیم تر شدن ابروها می شود

بسیاری از خانم ها مشکل ریزش ابرو دارند و این موضوع باعث نگرانی آن ها می شود. برای پرپشت کردن و تقویت کردن ابروها می توان از روش های طبیعی متفاوتی استفاده کرد که یکی از آن ها استفاده از وازلین است.

وازلین یکی از موادی است که با دوبار استفاده در طول روز می توانید ابروهای خود را پرپشت کنید. یکی از نکاتی که باید درمورد وازلین توجه کرد این است که وازلین باعث ضخیم تر شدن ابروها می شود و این ضخامت باعث می شود که ابروهای خانم ها پرپشت تر به نظر برسد.

روغن کرچک برای پرپشت کردن ابروها

یکی دیگر از روش ها برای پرپشت کردن و ضخیم کردن ابروها این است که از روغن کرچک استفاده کنید. برای این کار می توانید مقداری از روغن کرچک را روی ریشه ابروهای خود بمالید و مقدار کمی آن را ماساژ دهید و با مسواک تمیز و نرم آن را شانه کنید.

نکته ای که در خصوص استفاده از روغن کرچک باید مورد توجه قرار بگیرد این است که برای پرپشت و ضخیم شدن ابروها استفاده شود و در ناحیه دیگر صورت ریخته نشود چون ممکن است باعث به وجود آمدن موهای زائد شود.

روغن چای

تقویت کردن آهن بدن خود

بسیاری از خانم ها با کمبود آهن روبرو هستند به طوری که پزشک متخصص علاوه بر توصیه مواد غذایی سرشار از آهن، برای آن ها قرص آهن نیز تجویز می کند.آهن باعث می شود که اکسیژن به سلول ها برسد و اکسیژن هم باعث می شود که موها و ابروها رشد کنند. افرادی که دارای کمبود آهن هستند اغلب با ریزش مو و ابروها روبرو هستند که این افراد باید از موادغذایی سرشار از آهن و قرص های آهن استفاده کنند که علاوه بر تأمین آهن مورد نیاز بدن خود باعث شوند که موها و ابروهای آن ها رشد کند.

 

| اخبار سلامت | ابرو | پرپشت کردن |دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up