• شناسه خبر : 10994
  • تاریخ انتشار : 19 مرداد 1398 - 12:46

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: راه‌اندازی دفتر «بنیاد خیریه بخشش» در استان اردبیل اقدام ارزشمندی است که در حمایت از کاشت حلزون در کودکان ناشنوا و حمایت‌های توانبخشی توسط متولیان امر و خیرین استان صورت می‌پذیرد و دانشگاه حمایت‌های لازم و تخصصی را به عمل خواهد آورد.

قدرت اخوان اکبری

به گزارش شهرخوان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: ایجاد بخش جراحی کاشت حلزون از اقدامات مهم دانشگاه علوم پزشکی است که با مهیا کردن زیرساخت‌ها و استفاده ازنیروهای تخصصی، کاشت دستگاه شنوایی در کودکان ناشنوا وکم‌شنوا در استان اردبیل قابل انجام خواهد بود.

اخوان اکبری در جلسه‌ای که با حضور نماینده بنیاد خیریه بخشش کشور و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد بخش جراحی کاشت حلزون شنوایی از اقدامات مهم دانشگاه علوم پزشکی است که با مهیا کردن زیرساخت‌ها و استفاده ازنیروهای تخصصی، کاشت دستگاه شنوایی در کودکان ناشنوا وکم‌شنوا در استان اردبیل قابل انجام خواهد بود.

وی افزود: راه‌اندازی دفتر «بنیاد خیریه بخشش» در استان اردبیل اقدام ارزشمندی است که در حمایت از کاشت حلزون در کودکان ناشنوا و حمایت‌های توانبخشی توسط متولیان امر و خیرین استان صورت می‌پذیرد و دانشگاه حمایت‌های لازم و تخصصی را به عمل خواهد آورد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به خدمات درمانی و تخصصی ارائه شده به کودکان ناشنوا در استان، بیان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های پیشگیری وزارت بهداشت در حوزه سلامت کشور، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، مداخلات به‌‌موقع را مد نظر قرار داده و با همکاری آموزش و پرورش‌‌، بهزیستی و تمامی ارگان‌های ذی‌ربط اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

| اخبار استان اردبیل | قدرت اخوان اکبری | بنیاد خیریه |دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up