• شناسه خبر : 11130
  • تاریخ انتشار : 22 مرداد 1398 - 10:32

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: متاسفانه قسمت عمده یعنی ۸۲ درصد مصرف برق اردبیل مربوط به بخش خانگی است که باید در این زمینه مدیریت مصرف بهینه انرژی مبنای کار باشد.

حسن محمدی

به گزارش شهرخوان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: متاسفانه قسمت عمده یعنی ۸۲ درصد مصرف برق اردبیل مربوط به بخش خانگی است که باید در این زمینه مدیریت مصرف بهینه انرژی مبنای کار باشد.

وی با اشاره به این که آگاهی‌رسانی مردم در راستای صرفه جویی و درست مصرف کردن یک امر مهم و اساسی است بیان کرد: با توجه به این که آگاهی مردم در مصرف برق مقوله مهم و اساسی است نیاز است در راستای توسعه و دستیابی به اهداف مورد نظر اقدامات مناسب و اساسی انجام یابد.

تیربرق

23 درصد مصرف برق مربوط به بخش صنعت است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با بیان این که 23 درصد مصرف برق مربوط به بخش صنعت است گفت: به تفکیک 11 درصد مصرف در بخش تجاری و 12 درصد نیز مربوط به بخش کشاورزی است که باید در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف بهینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد تا بحران برای ما به وجود نیاید.

علی‌رغم محدودیت‌های خاموشی برق نداشتیم

محمدی تصریح کرد: 18 هزار مشترک در حال حاضر در استان اردبیل بیشتر شده و خوشبختانه امسال علی‌رغم محدودیت‌های خاموشی برق نداشتیم که این مسئله نیز در سایه تلاش‌های انجام یافته به دست آمده که شایسته تقدیر و قدردانی است و باید مورد توجه واقع شود.

حذف قبوض برق کاغذی

وی با اشاره به این که 80 درصد شماره تلفن مشترکان جمع‌آوری شده است بیان کرد: حذف قبوض کاغذی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که با هدف مصرفه‌جویی در استفاده کاغذ در دستور کار قرار گرفته و پروژه حذف قبوض برق کاغذی از ابتدای اردیبهشت ماه امسال با دریافت و اصلاح شماره تلفن همراه مشترکین آغاز شده است.

 

اخبار استان اردبیل | حسن محمدی | برقدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up