• شناسه خبر : 11205
  • تاریخ انتشار : 24 مرداد 1398 - 11:11

مرد جوان زمانی که اهالی خانه خواب بودند با ربودن خواهرزاده اش او را به بیرون از خانه برد و پس از تجاوز چند ساعته به دختر بچه 5 ساله او را با چاقو و چوب به قتل رساند.

آزار و اذیت جنسی

مرد جوانی در آمریکا به اتهام تجاوز و قتل خواهرزاده اش دستگیر شد.

شهرخوان: پلیس آمریکا جوانی 21 ساله را به جرم تجاوز و قتل خواهرزاده اش دستگیر و روانه زندان کرد.

گزارش های پلیس حاکی از آن است که مرد جوان زمانی که اهالی خانه خواب بودند با ربودن خواهرزاده اش او را به بیرون از خانه برد و پس از تجاوز چند ساعته به دختر بچه 5 ساله او را با چاقو و چوب به قتل رساند.

اظهار بی اطلایی دایی از دختر 5 ساله

شواهد و اظهارات خانواده قربانی نشان می دهد که متهم پس از قتل خواهرزاده اش در حال که پشت لباسش چوب و چاقوی خونی پنهان کرده بود به خانه بازگشت و در پاسخ به سوالات اهالی خانه مبنی بر مفقودی سارا اظهار بی اطلاعی کرد.

پدر کودک که به برادر همسرش مشکوک شده بود با تماس با اداره پلیس ماجرای مفقودی دخترش و مظنون بودن به برادر همسرش را عنوان کرد.

دستگیری دایی متجاوز

زمانی که ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند با پرس و جو و بازجویی از همسایه ها و اهالی خانه مرد جوان را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

به گزارش رکنا، متهم در اداره پلیس ابتدا اظهار بی اطلاعی کرد و گفت که به شدت نگران خواهرزاده اش است اما پس از بازجویی های متعدد لب به اعتراف گشود و به تجاوز و قتل دختر 5 ساله اعتراف کرد اما در جواب به پاسخ سوالات ماموران پلیس مبنی بر محل دفن جسد اظهار بی اطلاعی کرد و تاکنون از محل دفن جسد دختربچه اطلاعاتی بروز نداده است.


اخبار حوادث | تجاوز | قتلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up