• شناسه خبر : 11220
  • تاریخ انتشار : 24 مرداد 1398 - 12:36

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به این که تجهیزات ترومای بیمارستان امام خمینی به‌زودی تکمیل و نهایی می‌شود، گفت: تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به صورت مداوم در حال انجام است و امید می‌رود بتوانیم عملیات اجرایی ترومای اردبیل را با موفقیت و بدون هیچ مشکلی به اتمام برسانیم.

قدرت اخوان اکبری
به گزارش شهرخوان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) با ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی در سفر رئیس جمهور به اردبیل آماده افتتاح است.

قدرت اخوان‌اکبری بعد از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل اظهار داشت: ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) با 97 درصد پیشرفت فیزیکی در سفر رئیس جمهور به اردبیل آماده افتتاح است و با 160 تختخواب برای آن 500 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به این که تجهیزات این بیمارستان به‌زودی تکمیل و نهایی می‌شود بیان کرد: تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به صورت مداوم در حال انجام است و تمامی این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی است که امید می‌رود بتوانیم عملیات اجرایی ترومای اردبیل را با موفقیت و بدون هیچ مشکلی به اتمام برسانیم.

بیمارستان

هدف از راه اندازی ترومای بیمارستان امام خمینی قدیمی بودن بیمارستان فاطمی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: هدف از راه‌اندازی این بیمارستان قدیمی بودن بیمارستان فاطمی است که جایگزین آن بیمارستان خواهد شد و بدون شک ارائه خدمات به صورت بهتر و مدرن‌تر در زمینه‌های مختلف خواهد بود چرا که این بخش از جدیدترین تجهیزات استفاده کرده است.

اخوان‌اکبری تصریح کرد: بیمارستان یک هزار تختخوابی نیز با پیگیری‌های انجام یافته به زودی مورد افتتاح قرار خواهد گرفت که این موضوع نیز برای ما به عنوان اولویت اساسی مطرح است و امید می‌رود برنامه‌ریزی در این زمینه به شکل مناسب و قابل قبول باشد که تلاش‌های انجام یافته در این زمینه قابل توجه است.

وی بیان کرد: بخش خصوصی در این زمینه برای ما حائز اهمیت است چرا که بخش دولتی به تنهایی نمی‌تواند جوابگوی تامین تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز باشد و بدون شک این همکاری در مطلوب شدن ارائه خدمات به بیماران و افراد بستری شده در بیمارستان نقش شایانی ایفا می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up