• شناسه خبر : 11224
  • تاریخ انتشار : 24 مرداد 1398 - 01:12

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به این که ایجاد زیرساخت‌ها و زیربناها در شهرک‌های صنعتی مورد حمایت است گفت: راه‌اندازی صنایع بزرگ و کلان نیازمند حمایت همه‌جانبه است.

 

کارخانه- شهرک صنعت

به گزارش شهرخوان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های ملی و استانی انجام یافته ۱۰ ناحیه صنعتی روستائی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

محمد اهلی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های ملی و استانی انجام یافته 10 ناحیه صنعتی روستائی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با اشاره به این که ایجاد زیرساخت‌ها و زیربناها در شهرک‌های صنعتی مورد حمایت است بیان کرد: راه‌اندازی صنایع بزرگ و کلان نیازمند حمایت همه‌جانبه است بیان کرد: اهمیت به توسعه زیرساختهای واحدهای صنعتی در استان اردبیل یک امر مهم و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه واحدهایی که بین 51 تا 100 نفر نیروی کار دارند جزو صنایع متوسط به شمار می‌رود گفت: ایجاد زیرساخت‌ها و زیربناها به عنوان یک لازمه اساسی در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل مبنای کار است که باید در دستور کار قرار گیرد.

اهلی تصریح کرد: یک هزار و 70 واحد صنعتی دارای پروانه در سطح استان داریم که 545 واحد صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستند و این واحدها در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند که باید تشویق و ایجاد رغبت در این زمینه برای توسعه شهرک‌های صنعتی مبنای کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: واگذاری زمین برای 20 شهرک و ناحیه صنعتی مبنای کار قرار گرفته و 98 ناحیه صنعتی روستایی در کشور راه‌اندازی می‌شود که اردبیل در این زمینه 10 ناحیه صنعتی را جزو سهم خود قرار داده است و در این زمینه راه‌اندازی چهار شهرک صنعتی غیردولتی در استان مبنای کار است.


اخبار استان اردبیل | محمد اهلی | شهرک صنعتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up