• شناسه خبر : 11320
  • تاریخ انتشار : 27 مرداد 1398 - 11:49

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: مدارسی که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، از پرداخت هزینه‌های برق مصرفی معاف می‌شوند.

برق

به گزارش شهرخوان، معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: مدارسی که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، از پرداخت هزینه‌های برق مصرفی معاف می‌شوند.

مسعود عباسی در نشستی با فرماندار خلخال با اشاره به قطع انشعاب مصرف‌کنندگان دولتی به علت تاخیر در پرداخت بدهی‌های معوقه برق مصرفی افزود: از مدت‌ها پیش طرح مصرف رایگان برق توسط مدارسی که الگوی مصرف را رعایت می‌کنند در مدارس استان اردبیل اجرا شده و این طرح همچنان به قوت خود باقی است.

بدهی برق برخی از مدارس استان به بیش از پنج سال نیز می‌رسد

وی اظهار داشت: در حالی که بدهی برق برخی از مدارس استان به بیش از پنج سال نیز می‌رسد ،شرکت توزیع برق استان پس از اعلام چند باره اخطار کتبی اقدام به قطع برق مدارس در تابستان و روزهای تعطیل مدارس می‌کند.

فریدون بابایی، فرماندار خلخال نیز در این نشست با انتقاد از عملکرد شرکت توزیع برق در قطع برق مدارس بدهکار گفت: قطع ناگهانی برق مدرسه‌ای که دانش‌آموزان در سر جلسه امتحان بوده و یا هنگام ثبت‌نام در تابستان کار پسندیده‌ای نیست.

او اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی می‌توانند از طریق مکاتبه با کمیته وصول مطالبات شهرستان نسبت به وصول مطالبات خود از ادارات دولتی و سازمان‌های وابسته به دولت اقدام کنند و نتیجه اقدام ناهماهنگ که منجر به ضرر و زیان مادی و معنوی شود، متوجه مسئولان شرکت برق خواهد شد.


اخبار استان اردبیل | شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل | برقدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up