• شناسه خبر : 11385
  • تاریخ انتشار : 28 مرداد 1398 - 11:50

شهردار اردبیل گفت: بیش از ۸۰ نفر از کارگران شهرداری اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شده و از یادمانهای جنگ و سایر مناطق بازدید خواهند کرد.

shahrkhan ir166
به گزارش شهرخوان، شهردار اردبیل گفت: بیش از ۸۰ نفر از کارگران شهرداری اردبیل در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل تصریح کرد: بیش از ۸۰ نفر از کارگران شهرداری اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شده و از یادمانهای جنگ و سایر مناطق بازدید خواهند کرد.

راهیان نور

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک امر ضروری برای نهادهاست

وی با بیان اینکه هدف از اعزام کارگران به این مناطق تجدید پیمان و میثاق دوباره با آرمانهای شهدا ست، گفت: امروزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک امر ضروری برای نهادهاست که شهرداری اردبیل نیز به نوبه خود با اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور بخشی از این تکلیف را ادا میکند.

لطف اللهیان ضمن تقدیر و قدردانی از سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل جهت اجرای چنین برنامه های فرهنگی بیان کرد: شهرداری یک نهادی خدماتی است و در زمانهای جنگ نیز پای کار و خدمت بوده است و اگر چنانچه نیازی برای دفاع احساس شود امروز نیز به عنوان پای پیاده نظام نقش خود را ایفا خواهد کرد.

تداوم تفکر شهدا یک وظیفه عمومی است

وی تصریح کرد: امسال نیز اعزام به حرم شهدا و بازدید از مناطق جنگی در جنوب کشور جز برنامه های فرهنگی شهرداری اردبیل قرار گرفته و در حال حاضر بیش از ۸۰ نفر از کارگران به این مناطق اعزام شده و این اردو برای مدیران و کارکنان نیز برگزار خواهد شد.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه عزمت خون شهدا بر هیچ‌کس پوشیده نیست،افزود: تداوم تفکر شهدا یک وظیفه عمومی است و امیدواربم به برکت این سفر توسعه و بهبود شرایط کلانشهر اردبیل را شاهد باشیم.


اخبار استان اردبیل | حمید لطف اللهیان | شهرداری اردبیل | راهیان نوردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up