• شناسه خبر : 11584
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1398 - 10:19

فرماندار اردبیل گفت: امسال همزمان با هفته دولت ۲۲ طرح اقتصادی با ۹ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسد.

جواد زنجانی

به گزارش شهرخوان، فرماندار اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت ۴۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از سه هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

جواد زنجانی در جمع خبرنگاران افزود: افتتاح بیمارستان تروما، جاده چهار خطه اردبیل – سرچم، کلینیک امام علی (ع)، مرکز درمان روستای خیارک، کتابخانه دانشگاه محقق اردبیلی و افتتاح سالن و ترمینال شماره ۲ فرودگاه اردبیل از جمله این طرح‌ها است.

بهره‌برداری از چند مرکز آموزشی

وی بهره‌برداری از چند مرکز آموزشی از جمله ۶۰ کلاس درس در قالب پروژه مهر در نقاط مختلف شهرستان و افتتاح ده‌ها پروژه برق رسانی و گازرسانی را از دیگر طرح‌های هفته دولت ذکر کرد.

فرماندار اردبیل اظهار داشت: امسال همچنین همزمان با هفته دولت ۲۲ طرح اقتصادی با ۹ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسد.

زنجانی با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری به استان اردبیل بیان کرد: در این سفر عملیات اجرایی پروژه‌هایی مانند بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی، ساختمان بلوک A دانشکده پیراپزشکی و ساختمان مرکز جامع دیالیز استان آغاز خواهد شد.


اخبار استان اردبیل | جواد نجانی | فرمانداری اردبیل | افتتاح طرح اقتصادیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up