• شناسه خبر : 11895
  • تاریخ انتشار : 21 آبان 1398 - 08:56

رابطه نامشروع یکی از معلم ها با دانش آموزان از زمانی آغاز شد که او با ارسال پیامک های عاشقانه درغیاب همسرش و با فریب ، آنها را به محل می کشاند.

آزار و اذیت جنسی

شهرخوان: رابطه نامشروع یکی از معلم ها با دانش آموزان از زمانی آغاز شد که او با ارسال پیامک های عاشقانه در غیاب همسرش و با فریب ، آنها را به محل می کشاند.

ریچارد هووان” 33 ساله در ماه اپریل دستگیر شد، او به طور مکرر با دانش آموز 16 ساله خود در آپارتمانش در منهتن ،زمانی که همسرش در خانه نبود رابطه نامشروع بر قرار میکرد.

این آقای معلم دبیرستانی در نیوورک سیتی،متهم به تجاوز در اوایل امسال است و در تلاش برای بی گناه جلوه دادن خود است.

متقاعد کردن قربانی از طریق پیامک

براساس گزارش پلیس این متجاوز که در طول چند ماه در تلاش برای متقاعد کردن قربانی از طریق پیامک و e-mail عاشقانه به منظور آمدن به خانه او بود که در نهایت قربانی موافقت می کند برای خوردن پیتزا و تماشای فیلم به آپارتمان او برود.

پلیس در ادامه گفت:ریچارد با پیشنهاد ازدواج،دختر را ترقیب به داشتن رابطه جنسی کرد و این رفتار بیشرمانه را مکررا انجام داده است.

همسر متهم با وارد شدن به خانه به رابطه نامشروع شوهرش پی می برد

رابطه نامشروع آنها در ماه می وقتی همسرمتهم ،خانم “مارینا بو کووسکی” فاش شد . زمانی که همسر متهم پیش بینی نشده وارد خانه میشود و آنها را درموقعیت نامناسبی میبیند.

قربانی توصیف می کند که چطور همسر “ریچارد” وقتی خیانت آنها را میبیند به طرف او حمله کرده و با خطاب کردن او به یک فاحشه خانه خراب کن او را مورد ضزب و شتم قرار داد و سپس “ریچارد” او را از دست همسر خشمگینش نجات و فراری داده است.

“ریچارد” یک معلم ریاضی در دبیرستان ریوردال در برنکس بود و با درامد سالیانه 40000 دلار که به محض اینکه مسئولین مدرسه شایعات را برعلیه او شنیدند او را اخراج کردند.

ادعای متهم

او در دادگاهی که برگزار شد ادعای بی گناهی کرد و گفت که دانش آموزش عاشق او بود و به اصرار خودش به خانه من آمده است.

او در فبئریه گذشته به 5 مورد تجاوز ،سه مورد تعرض جنسی متهم شد و محاکمه او ادامه دارد.


رابطه جنسی علم با دانش آموز 16 سالهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up