• شناسه خبر : 11937
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1398 - 10:14

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: وضعیت پسماندهای روستایی در استان اردبیل ساماندهی می‌شود که در این زمینه همکاری فرمانداری‌ها و دهیاری‌های استان اولویت اساسی است که اقدامات لازم در این زمینه انجام یافته است.

زباله
به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از اجرای طرح تفکیک از مبدا و تولید سوخت از زباله خبر داد و گفت: در این زمینه نیز همکاری دستگاه‌های اجرایی در دستور کار است.

ساماندهی وضعیت پسماندهای روستایی در استان اردبیل

مسعود امامی یگانه در جلسه کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل و مدیریت پسماندهای روستایی استان اردبیل اظهار داشت: وضعیت پسماندهای روستایی در استان اردبیل ساماندهی می‌شود که در این زمینه همکاری فرمانداری‌ها و دهیاری‌های استان اولویت اساسی است که اقدامات لازم در این زمینه انجام یافته است.

مسعود امامی یگانه

اجرای طرح تفکیک از مبدا و تولید سوخت از زباله

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از اجرای طرح تفکیک از مبدا و تولید سوخت از زباله خبر داد و گفت: در این زمینه نیز همکاری دستگاه های اجرایی در دستور کار است.

پسماند زباله

امامی‌یگانه از افزایش گشت‌های کنترل نامحسوس در جاده‌های استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: به منظور کاهش تصادفات جاده‌ای نیز و ایجاد امنیت و آرامش در جاده‌های استان این طرح اجرا می‌شود و امید می‌رود با تلاش‌های انجام یافته شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

وی تصریح کرد: انتظار ما از فرمانداران این است که نهایت همکاری را با ما در این زمینه داشته باشند و با هدف ارتقای ایمنی محورها رسانه‌ها نیز باید نسبت به فرهنگ‌سازی و پخش پیام‌های ایمنی و ترافیکی بیش از پیش تلاش کنند.

داشتن شهری زیبا با ارتقای فرهنگ عمومی

امامی یگانه تصریح کرد: مهم‌ترین راهکار برای داشتن شهری زیبا و عاری از آلودگی، ارتقای فرهنگ عمومی است که لازمه آن، توجه بیش از پیش به این موضوع، توسط دستگاه های ذی‌ربط و سازمان‌های مردم نهاد است که نگهداری مناسب و صیانت فضای بیرون از خانه و محیط زیست نیز برای همه ما ارزشمند تلقی شود.


افزایش گشت‌های کنترل نامحسوس در جاده‌های استان اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up