• شناسه خبر : 18059
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1398 - 07:53

رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ با اشاره به غیرقانونی بودن هرگونه ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به خانه‌ها، از طرحی خبر داد که بر اساس آن مراکز دارای مجوز، به دنبال عقد قرارداد با ادارات برای ماساژ کارمندانشان در پشت میز کارشان هستند.

ماساژ پا

شهرخوان: رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ با اشاره به غیرقانونی بودن هرگونه ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به خانه‌ها، از طرحی خبر داد که بر اساس آن مراکز دارای مجوز، به دنبال عقد قرارداد با ادارات برای ماساژ کارمندانشان در پشت میز کارشان هستند.

رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ با اشاره به غیرقانونی بودن هرگونه ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به خانه‌ها، از طرحی خبر داد که بر اساس آن مراکز دارای مجوز، به دنبال عقد قرارداد با ادارات برای ماساژ کارمندانشان در پشت میز کارشان هستند.

تبلیغات عجیب و غیرقانونی

سید مهدی سجادی ، با اشاره به تبلیغات عجیب و غیرقانونی برخی از مراکز ماساژ، در شهر تهران از جمله ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به منزل اظهار کرد: ما بارها اعلام کرده‌ایم که چنین مواردی قطعاً غیرقانونی است و مراکز اینچنینی به هیچ وجه مجوزهای قانونی برای فعالیت در این زمینه را ندارد.

حدود ۲۵ مرکز ماساژ در تهران دارای مجوز فعالیت هستند

رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ با تاکید بر اینکه مردم به هیچ وجه نباید فریب چنین تبلیغاتی را خورده و به این مراکز اعتماد کنند گفت: در حال حاضر حدود ۲۵ مرکز ماساژ در تهران دارای مجوز فعالیت هستند و هیچیک از این مراکز، خدماتی همچون ماساژ در منزل و اعزام رایگان ماسور (ماساژور) به منزل را ارائه نمی‌دهند.

ماساژ انگشت دست

سجادی ادامه داد: متاسفانه موارد متعددی وجود داشته که افراد با اعتماد به این تبلیغات، با مشکلات جدی مواجه شدند؛ لذا هیچیک از واحدهای دارای مجوز، به هیچ عنوان چنین خدماتی را ارائه نخواهند داد.

وی ادامه داد: البته ما به دنبال آن هستیم که با توجه به تاثیر ماساژ، در رفع خستگی، در قرارداد با ادارات، خدمات ماساژ، را برای کارمندان این ادارات درحالی که پشت میزشان نشسته‌اند ارائه دهیم ولی ارائه این خدمات نیز کاملاً ضابطه‌مند خواهد بود به طوریکه ماسورهای مرد برای آقایان در یک روز مجزا و ماسورهای خانم برای کارمندان خانم این ادارات در روز دیگری خدمات ماساژ را ارائه بدهند.

به گفته سجادی، این اتحادیه نظارت دقیقی بر فعالیت مراکز ماساژ داشته و از نظر مهارتی و رعایت شئونات جامعه، به شدت بر فعالیت آن‌ها نظارت دارد.

قیمت‌های هنگفت ماساژ و بعضاً میلیونی

سجادی در پاسخ به قیمت‌های هنگفت ماساژ، و بعضاً میلیونی در برخی تبلیغات خاص گفت: با توجه به تعداد محدود (حدود ۲۵) مرکز دارای مجوز ماساژ، در تهران، قیمت‌گذاری تکلیفی برای ارائه خدمات در این مراکز اعمال نشده ولی رقابت این مراکز برای جذب مشتری و ارائه خدمات مناسب، به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد چنین ارقام هنگفتی متصور باشد.

رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ، گفت: ما معتقدیم خدمات ماساژ برای همه مردم است و نگاه ما به این خدمات، خدمات درمانی نیست لذا عموم جامعه هدف مراکز ما هستند و بر همین اساس سعی می‌شود تا قیمت ارائه خدمات به گونه‌ای تعیین شود که مردم توان پرداخت آن را داشته باشند.

وی اضافه کرد: البته چند مرکز ماساژ، در تهران مشغول فعالیتند که با توجه به بکارگیری ماسورها (ماساژورهای) تایلندی و چینی با حق الزحمه دلاری و همچنین تامین فضای بسیار مناسب، خدماتش را با درصدی بالاتر از قیمت سایر مراکز ارائه می‌دهند ولی ارقام این مراکز نیز به هیچ وجه با رقم‌های میلیونی و هنگفتی که در برخی تبلیغات عنوان می‌شوند، قابل قیاس نیستند.

به گفته سجادی البته برخی مراکز ورزشی که فعالیتشان تحت نظارت این اتحادیه نیست هم اقدام به ارائه خدمات ماساژ می‌کنند که فعالیت این مراکز هیچ ارتباطی با اتحادیه مذکور ندارد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up