• شناسه خبر : 18575
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1398 - 10:34

پیدا شدن جسد سر بریده شده زن جوان در شرق تهران سناریوی یک معمای پلیسی را پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

جرم درگیری و قتل
شهرخوان: پیدا شدن جسد سر بریده شده زن جوان در شرق تهران سناریوی یک معمای پلیسی را پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

ساعت 12و45 دقیقه ظهر امروز همسایه های خانه زن جوانی در تماس با پلیس و آتش نشانی ادعا کردند که زن همسایه صبح داخل خانه بوده و خارج نشده است اما هرچه در خانه رامی زنیم کسی پاسخگو نیست و نگران او هستیم.

صحنه هولناک

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 128 تهران نو و تیم آتش نشانی به خیابان دماوند، خیابان منتظری اعزام شدند و پس از بررسی های ابتدایی عملیات باز کردن در انجام شد که ماموران با حضور در خانه زن 18 ساله با صحنه هولناکی روبرو شدند.

جسد زن جوان غرق خون

جسد زن جوان غرق خون و در حالیکه سرش بریده شده بود روی زمین افتاده بود و در ادامه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست شوهر قربانی جنایت را که یک نقاش ساختمان است هدف تحقیق قرار دادند و این مرد 26 ساله به ماموران گفت: همسرم، دختر عمویم بود و هیچ اختلافی با هم نداشتیم و صبح برای کار نقاشی ساختمان به محل کارم رفتم که در تماس پلیس متوجه به قتل رسیدن همسرم شدم.

جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل این جنایت هولناک در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up