• شناسه خبر : 18656
  • تاریخ انتشار : 22 آبان 1398 - 03:15

دزد خشن پس از بریدن گلوی زن جوان در شرق تهران دست به سرقت زد و از پنجره اتاق خواب پا به فرار گذاشت.

قتل

شهرخوان: ساعت 12:30 ظهر دوشنبه 20 آبان امسال اهالی ساختمانی در خیابان دماوند تهران در تماس با ماموران کلانتری 128 تهران‌نو از صدای درگیری در طبقه اول ساختمان شان خبر دادند و خیلی زود گروهی از ماموران با حضور در خیابان منتظری برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

ماموران آتش نشانی در محل حاضر شدند

صدای درگیری پایان یافته بود و وقتی پلیس و اهالی ساختمان در خانه زن 18 ساله را به صدا در آوردند کسی پاسخ گو نبود و با توجه به این که در خانه از داخل قفل شده بود گروهی از ماموران آتش نشانی در محل حاضر شدند و اقدام به باز کردن در خانه کردند.

فرار قاتل از پنجره

ماموران با حضور در خانه با جسد زن جوانی که گلویش بریده شده بود روبه رو شدند و افتادن تیغ کاتر در کنار جسد حاکی از آن بود که قاتل با این کاتر دست به قتل زن 18 ساله زده است و باز بودن پنجره اتاق خواب نشان می داد که قاتل پس از جنایت با قفل کردن در خانه از مسیر پنجره پا به فرار گذاشته است.

تجسس های پلیسی ادامه داشت که همسر 26 ساله قربانی جنایت هولناک پای در خانه گذاشت و ماموران در همان ابتدا تحقیقات را از وی آغاز کردند.

مرد جوان که نقاش ساختمان است به ماموران گفت:صبح همراه برادرزنم به یک ساختمان رفتیم و در کار نقاشی ساختمان مشغول بودیم که همسایه ها با من تماس گرفتند و از صدای درگیری داخل خانه خبر دادند که به سرعت خودم را به خانه رساندم و متوجه شدم همسر به قتل رسیده است.

صبح روز گذشته مرد جوان برای پیگیری پرونده همسرش پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و گفت: گوشواره و انگشتر طلای زنم و وسایل با ارزش خانه به سرقت رفته است.

کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران در تحقیقات میدانی با توجه به خراب بودن آیفون خانه احتمال می دهند که قاتل یک مرد آشناست که با حضور در خانه پس از درگیری دست به قتل زن جوان زده و با سرقت طلاها فرار کرده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up