• شناسه خبر : 20058
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1398 - 09:12

پس از این ماجرا، آن‌دو بار‌ها در کنار هم دیده‌شده‌اند. به تازگی منال عکس دسته گلی که بوراک به او هدیه داده را منتشر و از او تشکر کرد.

سرآشپز معروف

این‌روز‌ها بوراک سرآشپز معروف ترکیه‌ای به قهرمان یک‌رابطه رمانتیک و عاشقانه تبدیل شده و عکس‌هایی از او همراه خانم «منال حدلی» خواننده الجزایری و ستاره برنامه «آراب ایدل» در فضای‌مجازی منتشر شده‌است. بوراک و منال در ماه مه گذشته، برای اولین‌بار همدیگر را ملاقات کردند.

منال و دوستانش برای گذراندن تعطیلات به ترکیه و رستوران معروف رفته‌بودند. وقتی می‌خواستند از آن‌جا خارج شوند، بوراک از آن‌ها می‌خواهد تا با هم عکس بگیرند. بعد از گرفتن عکس از منال پرسید: شما ازدواج کرده‌اید؟ پاسخ منفی بود. بوراک گفت: بیا تا پنج ماه دیگر با هم ازدواج کنیم! منال هم با چهره‌ای قرمز از خجالت و با شوخی، پیشنهاد بوراک را پذیرفت.

پس از این ماجرا، آن‌دو بار‌ها در کنار هم دیده‌شده‌اند. به تازگی منال عکس دسته گلی که بوراک به او هدیه داده را منتشر و از او تشکر کرد.

رستوران‌های ترکیه اغلب مشتری‌های عرب‌زبان دارند

گفتنی است، رستوران‌های ترکیه اغلب مشتری‌های عرب‌زبان دارند، به ویژه سرآشپز بوراک، او چهره‌ای محبوب برای آن‌ها به شمار می‌رود و بسیاری از فالوئرهایش را عرب‌زبانان تشکیل می‌دهند. حتی چهره‌های مطرح سیاسی برخی کشور‌ها هم در سفر به ترکیه از رفتن به رستوران و نحوه آشپزی او غفلت نمی‌کنند. بوراک در کلیپ‌های آشپزی اش گاهی از موسیقی ترانه‌های معروف عربی استفاده می‌کند. او امروز در صفحه اینستاگرامش بیش از ۱۲ میلیون فالور دارد و با نصرت گوکچه در رقابت است. او در رستورانش پذیرای بسیاری از افراد و بازیگران مشهور ترکیه است.

منال حدلی خواننده الجزایری در برنامه استعداد‌یابی (اراب آیدل) ۲۰۱۶ با چند ترانه زیبا، موفقیت‌های بسیاری به‌دست‌آورد.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا رابطه بوراک و خواننده الجزایری به ازدواج منتهی می‌شود یا نه. به هر حال ازدواج یک آشپز معروف و یک خواننده پرطرفدار از دو فرهنگ متفاوت می‌تواند جالب و جذاب باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up