• شناسه خبر : 20592
  • تاریخ انتشار : 28 آذر 1398 - 11:05

گرین لیدی می‌گوید هیچوقت انتظار نداشته که مشهور شود، چون همیشه کار‌هایی می‌کرده که هر هنرمندی آن‌ها را انجام می‌دهد.

 زن کانادایی

یکی از این هنرمندان خوش‌ذوق که سال‌ها در حیطه طراحی لباس با افراد مشهوری هم کار کرده است، الیزابت سوئیت هارت، ملقب به گرین لیدی بروکلین است.

به نقل از dailymail، الیزابت سوئیت هارت ۷۸ ساله فقط سبز می‌پوشد.

لباس‌هایش، قاب عینکش، لاک ناخنش، آرایشش، حتی رنگ موهایش سبز هستند.

او در کانادا متولد و بزرگ شده است، اما در ۱۹۶۴ به نیویورک‌سیتی رفته تا یک هنرمند بشود. خانم سوئیت هارت با شوهر نه چندان سبزش، رابرت روزنتال ۷۴ ساله، ۵۲ سال در کارول گاردن زندگی کرده است.

خانم سوئیت هارت بیش از ۵۰ سال در صنعت مد و طراحی لباس کار کرده است. حدود ۲۰ سال است که سبز شده و حدود ۱۰ سال است که برای تک‌رنگ بودنش معروف شده است.

او قبل از این‌که سبز باشد، استایل‌های زیادی را امتحان کرده است. او می‌گوید از سبز بودن خسته نمی‌شود و به این زودی‌ها رنگش را عوض نمی‌کند.

به گفته این خانم سبزپوش، سبز شدنش تدریجی بوده است. اول با اضافه کردن اکسسوری‌های سبز شروع شده و در نهایت به سبز کردن موهایش رسیده است.

از آنجا که او رنگ سبز روشن را دوست دارد، همه لباس‌هایش را خودش رنگ می‌کند و به رنگ سبزی که آبی‌اش کم و درخشان‌تر باشد، درمی‌آورد.

غیر از لباس‌ها و زیورآلاتش، خانه و همه لوازم و دکوراسیونش هم سبز هستند.

گرین لیدی می‌گوید هیچوقت انتظار نداشته که مشهور شود، چون همیشه کار‌هایی می‌کرده که هر هنرمندی آن‌ها را انجام می‌دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up