• شناسه خبر : 20783
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1398 - 12:12

چربی به دلایل گوناگونی ممکن است در گردن شما جمع شود اما یکی از علت های اصلی، چاقی و اضافه وزن است.

بسیاری از افراد با شل شدن پوست گردن خود بلافاصله برای انجام جراحی‌های زیبایی راهی مطب دکتر و بیمارستان‌های گوناگون می‌شوند در حالی که این جراحی‌ها بعد‌ها می‌توانند باعث بروز عوارض جبران ناپذیر و از دست دادن زیبایی فرد شوند.

بهترین و موثر‌ترین کار برای جلوگیری از افتادگی پوست به قول شعار معروف «پیشگیری بهتر از درمان است» انجام اقدامات درست و به موقع است.

استفاده از ضدآفتاب

مصرف کرم های ضد آفتاب‌های اصلی با تجویز پزشک هنگام تماشای تلویزیون در خانه و در محیط بیرون از منزل تاثیر زیادی در پیشگیری از افتادگی پوست خواهد داشت.

انجام فعالیت‌های هوازی

با انجام تمرین‌های هوازی در منزل و باشگاه‌های بدن سازی می‌توانید از شر چین و چروک‌های زیر گردن خود به طور غیرقابل باوری خلاص شوید.

ماسک‌های طبیعی

با قرار دادن ماسک‌های طبیعی مانند ماست کم چرب و ترش برای جلوگیری از افتادگی پوست گردن خود گامی نو به جلو بردارید.

جویدن آدامس

اگر دقت کرده باشید بسیاری از افراد با جویدن آدامس به گفته خودشان اعصاب آرام تری دارند.

 

آدامس

 

شما می‌توانید با جویدن یک آدامس در طول روز مانع بروز چین و چروک در نواحی گردن خود شوید، اما این را هم به یاد داشته باشید که مصرف زیاد آدامس می‌توانند سلامت دندان هایتان را به خطر بیندازد.

خوابیدن به پشت

به عقیده بسیاری از متخصصان علم پزشکی یکی از موثر‌ترین راهکار‌ها در جهت جلوگیری از افتادگی پوست خوابیدن پشت است، زیرا این عمل به جهت از بین بردن پف و احتباس آب صورت امری پسندیده و معقول است.

 

خواب زن

 

نوشیدن آب

نوشیدن زیاد مایعات مانند انواع چای ها، سوپ‌ها و مخصوصا آب افتادگی پوست زیر چانه شما را به عقب می‌اندازد.

 

آب در گرما

 

مصرف فیبر

خوردن انواع مواد غذایی حاوی فیبر مانند ماهی، سبزیجات و غلات تازه می‌تواند تاثیر زیادی در جلوگیری از افتادگی پوست گردن و ایجاد خط و خطوط در آن ناحیه شود.

کاهش شکر

با کم کردن مصرف شیرینی مخصوصا شکر در طول روز؛ هم به سلامت جسمانی خود کمک کنید و هم مانع از دست دادن زیبایی اندام و تجمع چربی در نواحی زیر گردن خود شوید.

قند و شکردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up