• شناسه خبر : 21349
  • تاریخ انتشار : 09 دی 1398 - 10:51

کیانوش خرمی پور قهرمان پرورش اندام آسیا و جهان مورد حمله بی رحمانه افراد شرور قرار گرفت.

پرورش اندام جهان در کرج

کیانوش خرمی پور قهرمان سنگین وزن آسیا و دارنده مدال‌های طلا و نقره در رقابت‌های کشوری از سوی افراد ناشناس مورد حمله واقع و به شدت زخمی شد.

خرمی پور بلافاصله به بیمارستان امام حسین محمد شهر منتقل و بستری شد. او در همین رابطه به خبرنگار رکنا گفت: در یکی از رستوران‌های کرج به همراه دوستانم نشسته بودم که ناگهان ۳ نفر در حالی که با قمه و حتی شیشه قلیان مسلح بودند به سمت ما حمله ور شدند.

قهرمان سابق آسیا و جهان در ادامه اظهار داشت: ما که از این ماجرا بسیار شوکه شده بودیم بلافاصله اقدام به دفاع از خود کردیم و تا جایی که ممکن بود مقابل آن‌ها ایستادگی کردیم، اما ناگهان یکی از مهاجمان از پشت با یک شیشه قلیان ضربه‌ای محکم به سرم زد و از آن جا به بعد دیگر تقریبا بیهوش شدم. آن‌ها هم که متوجه عدم هوشیاری من شده بودند چندین ضربه چاقو به کمرم زدند و بلافاصله محل را ترک کردند.

 

پرورش اندام جهان در کرج

 

خرمی پور در پایان به خبرنگار رکنا گفت: متاسفانه به توصیه پزشکم تا ماه‌ها نمی‌توانم به تمرین بپردازم و بدین ترتیب بیش از یک سال از صحنه مسابقات دور خواهم بود. در این اواخر ورزشکاران به سوژه‌ای برای اراذل و اوباش تبدیل شده اند و من قصد دارم کاری کنم که به این حملات سریالی پایان دهم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up