• شناسه خبر : 21749
  • تاریخ انتشار : 16 دی 1398 - 12:57

مردی که برای جلوگیری از ازدواج دختر مورد علاقه‌اش به پنج دستگاه خودروی سواری حمله‌ور شده و آنها را تخریب کرده بود، دستگیر شد.

دستگیری مجرم کلاهبردار

روز شنبه گزارش تخریب پنج دستگاه‌ خودروی سواری در حوالی خیابان قزوین به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که در پی آن ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی به محل حادثه اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد که پنج دستگاه خودروی سواری در حوالی خیابان قزوین از سوی فردی مورد تخریب قرار گرفته و متهم نیز تا قبل از رسیدن ماموران متواری شده است. در همین راستا نیز تحقیقات برای شناسایی عامل این اقدام آغاز شد و در جریان آن پدر و مادر دختر جوانی با حضور در پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی ادعا کردند که عامل تخریب خودروها مردی است که تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی دخترشان کرده و با این اقدام نیز قصد داشته تا مراسم عقد این دختر را برهم بزند.

با کسب این اطلاعات هویت و مخفیگاه متهم در حوالی محله خزانه بخارایی مورد شناسایی قرار گرفت و ماموران پس از اخذ دستور قضایی به مخفیگاهش اعزام شده و با دستگیری این فرد، او را به مقر انتظامی منتقل کرده و تحت بازجویی قرار دادند که این فرد در اعترافات خود گفت: مدتی پیش با این دختر رابطه دوستی برقرار کرده و تصمیم به ازدواج با او را داشتم. طی این مدت نیز تعدادی از تصاویر خصوصی این دختر را که برایم ارسال کرده بود، نگه‌ داشته بودم تا اینکه رابطه‌ ما دچار مشکل شده و مدتی بعد به هم خورد. خیلی برای بازگرداندن این دختر به رابطه تلاش کردم و زمانی که متوجه شدم قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد تا مرز جنون عصبانی شدم و با حضور در محل برگزاری مراسم عقدش اقدام به تخریب خودروهای محل کرده و تهدید کردم که اگر با آن پسر ازدواج کند، تصاویر خصوصی‌اش را منتشر خواهم کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up