• شناسه خبر : 21829
  • تاریخ انتشار : 17 دی 1398 - 06:06

تعدادی از تشییع کنندگان بر اثر ازدحام جمعیت در کرمان جان باختند.

جمعیت

خبرگزاری صداوسیما نوشت: تعدادی از تشییع کنندگان بر اثر ازدحام جمعیت در کرمان جان باختند.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.

پیرحسین کولیوند تصریح کرد: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: خبرهای این حادثه را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان تعداد جان باختگان ازدحام جمعیت در کرمان را ۳۵ نفر و تعداد مصدومان را ۴۸ نفر اعلام کرد.

پس از گذشت ساعتی کولیوند، رئیس اورژانس کشور اعلام کرد، تعداد جان باخته‌های حادثه مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی به ۴۰ نفر و مصدومان به ۲۱۳ رسیده است.

عباس آمیان، مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان نیز گفته است، آمار کشته های این حادثه بیش از ۵۰ نفر است که بیشتر افراد جان باخته مرد هستند و رده سنی این افراد، کم سال‌ها و بزرگسالان هستند اما بیشتر آقایان فوت شده در رده سنی بزرگسال هستند.

براساس این گزارش، افراد تشییع کننده پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر خروجی از میدان آزادی و ورودی به خیابان شهید بهشتی کرمان براثر ازدحام جمعیت آسیب دیده‌اند.

مراسم تشییع سردار سپهبد سلیمانی صبح امروز با حضور جمعیت انبوه مردم استان کرمان و استان های همجوار در شهر کرمان برگزار شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up