• شناسه خبر : 22664
  • تاریخ انتشار : 26 دی 1398 - 07:16

شهردار اردبیل در جلسه شورای شهر به کمبود سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: واقعیت این است که در هسته مرکزی شهر زمینی وجود ندارد که ما بتوانیم سرویس بهداشتی در آن احداث کنیم.

توالت

حمید لطف اللهیان گفت: ما در اکثر نقاط پرجمعیت شهر اردبیل با کمبود سرویس بهداشتی روبرو هستیم که در حل این معضل به ویژه در مرکز شهر از طرح راه‌اندازی سرویس بهداشتی سیار استقبال می‌کنیم.

وی بیان کرد: در مرکز شهر اردبیل به ویژه در مناسبت‌های مختلف ما با گله‌مندی مردم نسبت به کمبود سرویس‌های بهداشتی روبرو هستیم ولی واقعیت این است که در هسته مرکزی شهر زمینی وجود ندارد که ما بتوانیم سرویس بهداشتی در آن احداث کنیم.

شهردار اردبیل پیشنهاد یکی از سرمایه‌گذاران را در احداث ۱۰ باب سرویس بهداشتی با ۶۰ چشمه زنانه و مردانه در شهر اردبیل آن هم به شکل سیار یادآور شد و خاطرنشان کرد: این سرویس‌ها با یک سازه مناسب همراه با نصب تابلوهای تبلیغاتی انجام می‌شود که از وضوخانه و محل تعویض لباس کودک برخوردار است و ما در فصول مختلف سال می‌توانیم نسبت به جابجایی آن در مناطق مختلف شهر از آنها استفاده کنیم.

 

حمید لطف اللهیان

 

لطف‌اللهیان اظهار کرد: به رغم پیش بینی اعتبار برای احداث سرویس بهداشتی در پنج منطقه شهرداری اردبیل به دلیل نبود زمین امکان احداث سرویس بهداشتی و حتی وضوخانه مهیا نیست و ما این سرویس‌های سیار را به راحتی می‌توانیم در نقاط مختلف شهر جابجا کنیم.

وی با اذعان به ضعف شهرداری اردبیل در احداث سرویس‌های بهداشتی در مناطق مختلف شهر برای استفاده همشهریان و گردشگران تصریح کرد: در بیانیه روز جهانی توالت هشدار جدی در مورد کمبود سرویس‌های بهداشتی ارائه شده که با مراجعه به سایت‌ها می‌توانیم این بیانیه را مطالعه کنیم.

در این مورد بیشتر بدانید: 

دستشویی های پیش ساخته لایق اردبیلی ها نیست

شهردار اردبیل افزود: ما در منطقه شورابیل هیچ کمبودی در تامین سرویس بهداشتی نداریم اما بیش از این نمی‌توانیم توالتی بسازیم که در فصول غیرگردشگری بلااستفاده بماند.

لطف‌اللهیان با استقبال از نامگذاری بزرگراه شهدای اردبیل و پروژه پل قدس به اسم شهید مدافع حرم حاج قاسم سلیمانی نسبت به نصب تابلو و المان این شهید در کوتاهترین زمان قول مساعد داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up