• شناسه خبر : 23033
  • تاریخ انتشار : 03 بهمن 1398 - 01:58

اینبار از شقایق دلشاد ویدئوی گفت‌وگو محوری منتشر شده است که می‌گوید:”مردم ایران دوستون دارم سعی کنید از ما حمایت کنید. علیرغم اینکه دوست ندارم از ایران بروم اما اگر اذیتم کنید از ایران می‌روم”

خانم مدل

به ندرت در یک سکانسی از فیلمی بازی کرده است از همین رو کمتر کسی است که در حوزه بازیگری او را بشناسد اما همین فرد در فضای مجازی به سبب حرف‌های عجیبی که بر زبان می‌آورد جزء شناخته شده‌ترین چهره‌ها یا به قول معروف یک اینفلوئنسر محسوب می‌شود.

نامش شقایق دلشاد است که بنا به گفته خودش در صنعت مدلینگ هم فعالیت دارد.

اولین بار که حاشیه ساز شد، صحبتهایش در مورد الزام بادیگارد داشتن یک چهره معروف بود. او گفته بود:” داشتن بادیگارد برای هنرمندان لازم است و هنرمندان حتما باید با بنز در خیابان‌ها تردد کنند!”

همین گفته او با واکنش‌های بسیاری از جمله از سوی هنرمندان مطرح کشورمان همچون پرویز پرستویی روبه رو شد.

دومین بار که بر سر زبان‌ها افتاد و واکنش‌هایی را هم برانگیخت، این گفته‌اش مبنی بر اینکه “مردم ایران باید من را روی سرشان بگذارند” بود.

اما انگار این اینفلوئنسر فضای مجازی قرار نیست دست از این صحبت‌های عجیبش بردارد و دلش می‌خواهد هراز گاهی خود را بر سر زبان‌ها بیندازد تا دیده شود.

اینبار از شقایق دلشاد ویدئوی گفت‌وگو محوری منتشر شده است که می‌گوید:”مردم ایران دوستون دارم سعی کنید از ما حمایت کنید. علیرغم اینکه دوست ندارم از ایران بروم اما اگر اذیتم کنید از ایران می‌روم”

حالا بار دیگر او بر سرزبان‌ها افتاده و واکنش‌های کاربران را برانگیخته است.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است: “نمیدونم چندنفرتون تاحالا اسمش رو شنیدید یا اصلا یادتون میاد که کجا و چه نقشی بازی کرده اما توهم سلبریتی بودن چه به روز یه نفر میاره

دیگری نوشت: ” چرا چنین افرادی باید سر از فیلم‌های ایرانی دربیاورند چنین افرادی که درهنر هم توانایی ندارند چطور در مسائل اقتصادی و فرهنگی و سیاسی نظرهای کارشناسی می‌دهند”

کاربران دیگر نوشته‌اند: “کلا شقایق دلشاد موجود عجیبیه مثل ادبیاتش”،‌ “درخت هرچه پربارتر سر به زیر تر. چرا ایشون انقدر از بالا صحبت می‌کنند چقدر ادعا”،‌”نباید به چنین افرادی که می‌خواهند از طریق فضای مجازی آنهم به هر شیوه‌ای جلب توجه کنند اهمیت بدهیم. “”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up